Služby

Realitní kancelář Home Sweet Home poskytuje kompletní služby v oblasti realit. Specializujeme se především na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. V rámci komplexnosti služeb svým klientům nabízíme také správu nemovitostí, profesionální fotografické služby, právní služby, interiérový design, homestaging nebo zajištění financování nákupu nemovitost. Naši makléři jsou špičkový odborníci v jednotlivých oborech a poskytují klientům nadstandardní servis.

Pronájem nemovitosti

Zajišťujeme pronájem všech typů nemovitostí. Bytů, rodinných domů, vil, průmyslových objektů, komerčních i atypických nemovitostí. Makléři jsou Vám k dispozici od počáteční konzultace a poradenství až po předání nemovitosti. V oblasti pronájmu patříme mezi lídry trhu a disponujeme širokou nabídkou nemovitostí.

Prodej nemovitosti

Specializujeme se především na prodej středně drahých a dražších nemovitostí, ale stejně kvalitní servis poskytujeme i u prodeje levnějších nemovitostí. Zajišťujeme prodej bytů, rodinných domů, vil, činžovních domů, pozemků, komerčních a průmyslových objektů, hotelů a penzionů. Díky skvělému renomé a mnohaleté znalosti realitního trhu se na nás obrací i ti nejnáročnější klienti.

Správa nemovitosti

Naše služby správy nemovitosti využívají především majitelé více nemovitostí, nebo majitelé jednotlivých nemovitostí, kteří se dlouhodobě zdržují mimo Prahu. Zajišťujeme individuální servis od správy pronájmu, až po zastoupení ve všech úkonech spojených s vlastnictvím nemovitosti.

Fotografické služby

V rámci našich realitních služeb je nafocení nemovitosti součástí poskytovaného servisu. V případě Vašeho zájmu a sadu vlastních fotografií nabízíme možnost využití našich fotografických služeb. Díky našim zkušenostem a profesionalitě našich fotografů zachytíme přednosti Vaší nemovitosti.

Další služby

Ve spolupráci s našimi partnery pro Vás rádi zajistíme i následující služby:
Interiérový design
Homestaging
Individuální právní servis
Vypracování průkazu energetické náročnosti budovy (PENB)
Financování nemovitosti