Při pronájmu nemovitosti je častou chybou majitelů nepřiměřená investice ať už do rekonstrukce nebo do vybavení bytu. Doporučení vždy volíme i s ohledem na dlouhodobější plány majitelů.

 

Pokud chcete svou nemovitost prodat nebo pronajmout za co nejvyšší cenu, obraťte se na nás a rádi Vám poradíme, co ve své nemovitosti změnit. Skvěle vypadající nemovitosti se prodávají a pronajímají nejenom za vyšší cenu, ale také v kratší době.

 

Interiérový design

 

Díky našim partnerům můžete mít interiéry snů i Vy. Ať už si jedná o vlastní bydlení, nemovitosti k pronájmu, obchodní prostory nebo kanceláře, pomůžeme Vám splnit Vaše představy a najít nejvhodnější řešení pro daný prostor.

 

Homestaging

 

Homestaging je příprava nemovitosti k prodeji či pronájmu, která je na rozdíl od interiérového designu, který je zaměřen na vlastní domov nebo firemní prostory, zaměřena na nemovitosti určené k prodeji nebo pronájmu s cílem zdůraznění atraktivit nemovitosti a potlačení všech negativních elementů. Vybavení má dočasný charakter a není součástí prodeje nebo pronájmu.

 

Pro více informací nás kontaktujte:

 

Ing. Michaela Csizmárová

420 608 444 030

michaela.csizmarova@homesweethome.cz