Stylový rekreační objekt na prodej, restaurace, terasa, sauna, Vítkovice, Jestřabí v Krkonoších

Stylový rekreační objekt na prodej, restaurace, terasa, sauna, Vítkovice, Jestřabí v Krkonoších

Popis nabídky

Zajímavá nabídka prodeje stylového, velmi citlivě zrekonstruovaného, rekreačního objektu (užívaného jako hotel s restaurací) v malebném prostředí Krkonoš, v blízkosti obce Křížlice, Jestřabí v Krkonoších.

Jedná se o třípodlažní budovu o celkové užitné ploše 734 m2 (včetně terasy 50 m2) umístěnou na pozemku o rozloze 4416 m2, která prošla kompletní a velmi zdařilou rekonstrukcí dle návrhu architekta tak, aby při použití moderních technologií a materiálů byla zachována decentní atmosféra původního prvorepublikového stylu.

Objekt nabízí deset dvou a třílůžkových pokojů s vlastními koupelnami. Některé pokoje disponují balkóny s krásným výhledem do okolní krajiny. Celková kapacita je cca 26 osob. K dispozici je také recepce, zázemí pro personál (včetně bytové jednotky 40m2), restaurace s venkovní terasou, snídaňový prostor – kavárna, sauna a vyhřívaná lyžárna. Původní hotel i zázemí restaurace včetně kuchyně jsou plně funkční. Jedná se o fungující připravený koncept, jehož provoz byl přerušen z ryze osobních důvodů. Vysoké hodnocení portálu Booking (9,9).
Možnost využití jako rekreační objekt pro náročného klienta či spojení bydlení s podnikáním.

Lokalita nabízí nesčetné možnosti letního i zimního vyžití. Klidná poloha s cvičnou loukou a vlekem končícím u hotelu nabízí ideální startovní podmínky začínajícím lyžařům, turistické trasy a běžecká dráha v okolí. Horní stanice známého velku Aldrov je vzdálena 500m. Známá krkonošská střediska Rokytnice nad Jizerou a Špindlerův Mlýn se nachází v krátké dojezdové vzdálenosti.

Pro více informací či prohlídku kontaktujte makléře.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresSemily
Uliceneuvedeno
č. domovní / č. orientační75
Informace o nabídce
Číslo zakázky70150
Datum aktualizace21.03.2020
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
Dispozice5 a více pokojů
VybavenoAno
Zastavěná plocha m2400
Užitná plocha m2732
Plocha parcely m24416
Počet podlaží objektu2
Počet bálkónů1
Popis objektu
Typ domuPatrový
Stav objektuVelmi dobrý

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: phone: fullname: lname: