Praha, exkluzivní kancelářské prostory 2.820m2 k pronájmu, Bubenská ulice

Praha, exkluzivní kancelářské prostory 2.820m2 k pronájmu, Bubenská ulice

Popis nabídky

Exkluzivní nabídka kancelářských prostor o celkové rozloze 2.820m2 nacházející se v 1.NP a 2.NP. administrativní budovy v ulici Bubenská, Praha 7.

Budova B1 se tyčí na levém břehu řeky Vltavy a paty Hlávkova mostu, který přetíná ostrov Štvanice. Leží přímo na stanici metra a tramvaje Vltavská a v těsné blízkosti další tramvajové zastávky Strossmayerovo náměstí. U Bubenské také začíná a končí nejrušnější pražská dopravní tepna - severojižní magistrála. Předností budovy jsou její výborná viditelnost, poloha v blízkosti centra města a vynikající dopravní dostupnost automobilem i veřejnou dopravou.

Administrativní projekt B1 nabízí celkem 25,560 m2 pronajímatelné plochy, která je rozdělena mezi moderní kanceláře, obchodní jednotky, prostor kulturního centra. Budova nabízí parkování pro 157 automobilů. Flexibilní členění prostor.
Technické možnosti: přístup pomocí magnetických karet, chlazení pomocí dvoutrubkových fancoilových jednotek s možností vlastní regulace, topení pomocí parapetních radiátorů, vlastní sociální zázemí, CCTV, EPS, sádrokartonový podhled se závěsným osvětlením nebo stropy s přiznanými rozvody technologií, sprinklery dle výchozích dispozic, zdvojené podlahy, podlahové krabice ( 1 krabice/20 m2, 2 +2 ), možnost připojení na optický kabel, světlá výška prostor 3.00m, moderní výtah, centrální recepce s 24h ostrahou, možnost připojení záložní dieselový zdroj, kolárna se zázemím a sprchami, sklady, bezbariérový přístup do budovy. Jedná se pouze o vizualizaci. Prostory jsou nyní v realizaci a budou dostupné k pronájmu v roce 2020. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresPraha
Pražský obvodPraha 7
Část obceHolešovice
UliceBubenská
č. domovní / č. orientační1477 / 1
Informace o nabídce
Číslo zakázky70347
Datum aktualizace14.01.2021
Druh objektuCihlová
VybavenoNe
Plocha užitná m22820
Počet míst k parkování157
Popis prostoru
Typ domuPatrový
Druh prostorKanceláře
Stav prostoruVelmi dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaC - Úsporná
Vyhláška78/2013 Sb.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
email: fullname: phone: