Pronájem jedinečné roubenky uprostřed přírody, 208 m2, sauna, vířivka, Černá Studnice - Smržovka

Pronájem jedinečné roubenky uprostřed přírody, 208 m2, sauna, vířivka, Černá Studnice - Smržovka
95 000 CZK / month + utilities Show on map Contact a broker

Description

Nabízíme k pronájmu krásnou roubenou horskou chatu v nádherném prostředí Jizerských hor, v lokalitě Černá Studnice, Smržovka. Stavba postavená v roce 2011 dle tradic místní architektury nabízí rekreaci ve vysoké kvalitě. Je oblíbeným místem nejen pro relaxaci a turistiku, ale natáčela se zde i nová vánoční komedie v režii Ireny Pavláskové, Vánoční Příběh. A právě na tomto jedinečném místě může začít i Váš příběh.

Horská chata nabízí celkem sedm stylově zařízených pokojů, které poskytují ubytování až pro 14 osob. Sestává ze dvou pater a půdního prostoru. V přízemí se nachází zázemí, které tvoří plně vybavená kuchyně, prostorný obývací pokoj/společenská místnost s jídelní částí a s krbem, vnitřní sauna, koupelna, toaleta a relaxační místnost s vířivkou a lehátky. V patře se nachází pět zařízených pokojů, každý s vlastní koupelnou. Ze dvou pokojů je přístup do pokojů na půdě. Zázemí doplňuje také dostatečně velká zahrada o celkové výměře 4951 m2 obklopená lesem. Po aktivním odpočinku je k dispozici krásná venkovní sauna s kamny a přírodním jezírkem s vodou z místního potoka. Parkovaní je možné přímo před domem.

Roubenku je možné využívat k soukromým účelům nebo může sloužit jako relaxační zázemí Vaší firmy. Celková obytná plocha 207,5 m2 poskytuje vysoký komfort a relaxaci v soukromí uprostřed přírody. V případě zájmu je možný pronájem včetně kompletního servisu - úklid, údržba domu a zahrady.

Smržovka je město patřící do zóny pobytové rekreace Chráněné krajinné oblasti Jizerských hor a je to krásné místo pro vyžití a relaxaci v každém ročním období. V okolí se nachází množství přírodních ale i kulturních míst, které můžete navštívit. Chata se nachází 15 minut autem od Jablonce nad Nisou, ve kterém se nachází veškerá občanská vybavenost - obchody, restaurace, restaurace, kavárny, lékař. Přímo v obci Smržovka je lyžařský vlek Filip. Lyžařské středisko Harrachov je vzdálené přibližně 30 minut jízdy autem (24 km). Vzdálenost z Prahy je přibližně 115 km (1 hod. 20 min. jízdy). Liberec je vzdálený 19 km (30 min. jízdy).

Parameters

Location
StreetJelení kout
House numberhide
Information about the property
Order number73119
Date19.06.2021
Object positionSingle
Object kindWooden
Object placingAlmost hamlet
Layout5 or more rooms
EquippedYes
Built area m2136
Utility area m2208
Lot area m24951
Number of building floors3
BuildingFamily house
Note house
Number of floor in building
Type of housecabin
Type of houseStorey
Condition houseVery good
Energy performance certificate
Energy efficiency classC - Economy
Energy Performance Certificate drawn up in accordance with264/2020 Sb.
The menu is located on the street Jelení kout. Please contact a broker to specify the address.

Are you interested in this property?

Contact the broker directly

Contact form

*
*
*
phone: fullname: fname: