Prodej rodinného domu, obec Lhota u Merklína, 282 m2, pozemek 2503 m2

Prodej rodinného domu, obec Lhota u Merklína, 282 m2, pozemek 2503 m2
5 990 000 CZK včetně provize a právního servisu Show on map Contact a broker

Description

Nabízíme k prodeji velmi hezký rodinný dům o velikosti 282 m2 s krásnou a udržovanou zahradou o celkové výměře 2503 m2. Dům se nachází v obci Lhota u Merklína na okraji obce a nabízí jedinečné výhledy do krajiny.

Dům je nabízen k prodeji včetně veškerého zařízení a vybavení a je velmi zajímavě dispozičně řešený, díky čemu je možné objekt využívat pro trvalé bydlení, rekreační bydlení, jako dvougenerační dům, jako penzion nebo bydlení s penzionem.

Dům má dva samostatné vstupy. V přízemí se nachází dvě vstupní haly, obývací pokoj, tři další pokoje, kuchyně, místnost s peletovým kotlem, sklad, koupelna a dvě toalety. V patře jsou dvě chodby, čtyři pokoje, dva apartmány s balkonem a s vlastní koupelnou a WC, šatna a jedna další koupelna s WC. Nemovitost je zabezpečena alarmem.

Na zahradě jsou dvě studny, jedna kopaná (pro provoz domu) a druhá vrtaná (pro zahradu). Vytápění a ohřev vody zajišťuje výkonný plně automatický peletový kotel značky Fröling. V kuchyni a v jednom z pokojů jsou kamna. Dům má tří komorový septik. V domě je elektřina - možnost ohřívat vodu také elektrickým bojlerem. Zázemí domu doplňuje garáž pro dvě auta a zahradní domek.

Obec Lhota se nachází v okrese Plzeň-jih, 3,5 km od Merklína a má velmi dobrou dostupnost do Plzně (35 minut jízdy autem). V obci Merklín je veškerá občanská vybavenost - prodejny potravin, hostinec, pošta, kostel, rybník.

Parameters

Location
DistrictPlzeň-jih
VilageMerklín
Streethide
House number36
Information about the property
Order number70035
Date27.05.2020
Object positionCorner
Object kindBrick
Object placingVillage centre
Layout5 or more rooms
EquippedYes
Built area m2150
Utility area m2282
Lot area m22503
Number of building floors2
Number of garages1
Note house
Number of floor in building1
Type of housefamily
Type of houseStorey
Condition houseVery good
Energy performance certificate
Energy efficiency classD - Less efficient

Are you interested in this property?

Contact the broker directly

Contact form

*
*
*
fname: fullname: phone:
captchaLoad a new image