Praha 6 - Bubeneč, prodej, velkorysý byt 132 m2 v industriálním stylu s lodžií a garážovým stáním

Praha 6 - Bubeneč, prodej, velkorysý byt 132 m2 v industriálním stylu s lodžií a garážovým stáním
23 500 000 CZK price including legal and real estate services Show on map Contact a broker

Description

Atypický prostorný byt otevřené dispozice o výměře 132 m2 k prodeji v unikátním funkcionalistickém domě přímo u Letenské pláně na perfektní adrese - Milady Horákové, Praha 7 - Bubeneč.

Architektonicky výjimečný byt situovaný v pátém nadzemním podlaží objektu přezdívaného Molochov, od roku 1964 státem chráněná památka, prošel v letošním roce kompletní rekonstrukcí s ohledem na historický rozměr budovy. Čistý industriální styl otevírá možnosti náročnějším klientům, kteří vyznávají minimalistické detaily ve vysokém standardu. Dispozice ateliérového typu je rozdělená do několika funkčních sekcí nabízejících svému majiteli plnohodnotný prostor ke komfortnímu bydlení. Hlavní část bytu je orientovaná na jih. Tvoří ji kuchyně na míru s kuchyňským ostrovem, dřezem a pracovní plochou z monolitického kusu betonu, a k ní navazující jídelní část s přístupem k hlavní lodžii. Ložnice je orientovaná na sever a dominuje jí systém vestavěných skříní z masivu, které spolu s kuchyňskou linkou oddělují jednotlivé místnosti a poskytují tak dostatek úložného prostoru.

Byt disponuje rozsáhlou knihovnou, která spojuje jeho jednotlivé obytné části. Průhled k druhé lodžii umocňuje jeho celkovou vzdušnost a světlost v kontrastu k citlivému kombinování barev napříč interiérem. Najdete zde dvě koupelny s podlahovým topením. Hlavní koupelna, vedle sprchy a záchodu, nabízí také nadstandardní vanu. Obě koupelny jsou vybaveny autorským designem betonových umyvadel.

Zárukou dedikovaného nadstandardu je podlaha z leštěného betonu, nábytek z masivu, sádrové omítky, porcelánové vypínače a zásuvky, sanita Vitra či spotřebiče Miele. Byt je celkově vybaven dvěma lodžiemi s nezapomenutelnými pražskými panoramaty. K dispozici kryté parkovací stání v garážích přímo pod Letenskou plání. Atraktivní lokalita skýtá úplnou občanskou vybavenost.

Pro více informací či prohlídku kontaktujte makléře.

Parameters

Location
DistrictPrague
Prague districtPrague 6
Part of cityBubeneč
StreetMilady Horákové
House number845 / 96
Information about the property
Typ smlouvySale
Order number75311
Date03.10.2022
Object kindMixed
Object placingVillage centre
EquippedNo
Utility area m2132
Number of building floors7
Total floor area m2120
Number of garages1
OtherLift
BuildingOther
About flat
TypeFlats
Number of floor in building5
Flat kindAtypical
OwnershipPersonal
Condition flatVery good
WasteSewerage
Energy performance certificate
Energy efficiency classG - Extremely wasteful
Energy Performance Certificate drawn up in accordance with148/2007 Sb.

Are you interested in this property?

Contact the broker directly

Contact form

*
*
*
fname: phone: