Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Je to o lidech. Moc doufám, že si vyberu byt u Vás, protože jste jediná, kdo si provizní odměnu zaslouží a komu bych ji dala opravdu ráda, protože se musím přiznat, že makléře jsem do současného okamžiku zrovna neměla ráda. Přeji Vám krásný zbytek dne a za vše moc děkuji.

S pozdravem Cameronová

Dobrý den pane řediteli, ráda bych poděkovala vaší ostravské pobočce za prodej domu ve Frýdku Místku.

Jsem ráda, že jsme prodej uskutečnili nezvykle rychle a že i nový majitel vypadal spokojeně. Doufám, že při naší další spolupráci tomu nebude jinak. Přeji pěkný den.

Karla Konečná, Frýdek – Místek.

Hezký den, děkuji za nalezení pronájmu v Plzni.

Jako studentka, která se do Plzně letos stěhuje poprvé, jsem ráda, že jste mi pomohli v orientaci při hledání co nejblíže školy a zároveň jste respektovali mé cenové rozpětí.

Ivana Dlouhá, Mníšek pod Brdy

Vážená paní Zíková, s manželkou jsme byli potěšeni Vašim přístupem při spolupráci na prodeji domu v Liberci. Vše proběhlo bez zbytečných průtahů a nejasností.

S pozdravem Jindřich Pavelec, Liberec

Pane Černohorský, tímto děkuji za rychlé nalezení bydlení v Králově Dvoře a jsem rád, že jsem si vybral právě vaši RK. V dnešní době se člověk v nabídce RK spíše ztrácí, ale myslím, že jsme to společně zvládli dobře.

Jsem s pozdravem, Martin Libichovský.Facebook  Twitter