Partneři

EnergySim

Partner v oblasti zpracování průkazů energetické náročnosti. Poskytují poradenství pro veřejnost zdarma, zabývají se zpracováním průkazů energetické náročnosti, energetickými posudky, audity, kontrolou účinnosti klimatizace a optimalizačními posudky. Rádi vám poradí ohledně možnosti získání dotace pro vaší rekonstrukci – například ZELENÁ ÚSPORÁM, PROGRAM PANEL 2013 aj.

Medio Interactive partnerem Home Sweet Home

Autorem webu HomeSweetHome.cz je vývojářská a poradenská společnost www.medio.cz. Zajišťuje návrh webů a vývoj pokročilých webových aplikací. Poskytuje konzultace v oblasti internetového marketingu, optimalizace pro vyhledávače a webové analytiky. Pod značkou http://akademie.medio.cz/ pak nabízí různá školení z oblasti internetového marketingu, webdesignu a vývoje aplikací.

Krásný svět

Unikátní developerský projekt na golfovém hřišti v Berouně. Home Sweet Home jako exkluzivní prodejce projektu Krásný svět je připraveno poskytnout Vám všechny informace, které můžete potřebovat.

Sreality

Dlouholetý partner na poli internetové inzerce realit. Kvalitní inzertní portál se širokou uživatelskou základnou je tím pravým nástrojem pro prodej nebo pronájem Vašich nemovitostí. Stačí oslovit Home Sweet Home a veškerá inzerce na tomto serveru je Vám při společné spolupráci k dispozici.

Expats.cz

Největší internetový portál zaměřený na cizince žijící v České republice.Facebook  Twitter