Pro developery

Společnost Home Sweet Home byla vybudována na principu férového a kvalitního přístupu ke klientům a obchodním partnerům. Naší snahou nikdy nebylo nabízet nepřeberné množství bytových projektů na úkor jejich kvality. Snažíme se vždy nabízet to nejzajímavější na českém trhu s důrazem na osobitost prodávaných nemovitostí.

Díky tomu se na Home Sweet Home velmi často obracejí zájemci o koupi, kteří přesně vědí co chtějí a znají své možnosti. Za více než desetileté působení na trhu jsme si dokázali vytvořit širokou databázi poptávajících a Home Sweet Home se stalo synonymem pro krásné a elegantní bydlení.

Jedinečné postavení na trhu nám dovoluje mnohem lépe pracovat s nabízenými nemovitostmi a projekty, přesně cílit na cílovou skupinu klientů a díky rozsáhlosti inzerce a kvalitní webové prezentaci jsme vidět. Jako partnery pro naši inzerci jsme si zvolili silné partnery. Systémy Sklik od Seznam.cz a AdWords od Google.com, díky čemuž je možné nás najít také v zahraničí.

Nabízíte- li k prodeji Vaši nemovitost nebo projekt, nebojte se nás oslovit. Jsme otevření diskuzi a ochotni poradit. V každém okamžiku se Vám budeme věnovat na 100% a využijeme všechny naše zkušenosti, abyste co nejrychleji prodali a dosáhli svého cíle.

Jako jednička na trhu v pronájmu nemovitostí jsme zároveň připraveni poskytnout Vám informace o možnostech pronájmů prodaných bytů, což může být zajímavý argument pro kupujícího, který kupuje nemovitost na investici. Ze zkušeností víme, že je pro laiky někdy těžké odhadnout rentabilitu takové investice a proto se na nás stačí obrátit. Velmi rádi poskytneme relevantní údaje včetně doporučení makléře jak v nájmu postupovat. Nemovitost jsme připraveni okamžitě pronajmout za předem doporučených podmínek pronájmu. Tímto garantujeme správnost našich informací poskytnutých investorovi.

Využijte naše služby a kontaktujte nás na info@homesweethome.cz nebo volejte 222 312 488.

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Sídlo společnosti

Home Sweet Home
Politických vězňů 5
110 00 Praha 1

Telefon: +420 222 312 488
Mobilní telefon: +420 777 229 684
E-mail: info@homesweethome.cz

Kontaktní formulář

Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš vzkaz

Co nejdříve Vás budeme kontaktovat

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Dobrý den pane řediteli, ráda bych poděkovala vaší ostravské pobočce za prodej domu ve Frýdku Místku.

Více informací

Hezký den, děkuji za nalezení pronájmu v Plzni.

Více informací

Facebook  Twitter