Tato nemovitost již byla pronajata

Krásná prostorná zrenkonstruovaná stavba ve dvoře - vhodné jako sídlo firmy (260m²)

Krásná prostorná zrenkonstruovaná stavba ve dvoře - vhodné jako sídlo firmy (260m2) Krásná prostorná zrenkonstruovaná stavba ve dvoře - vhodné jako sídlo firmy (260m2) Krásná prostorná zrenkonstruovaná stavba ve dvoře - vhodné jako sídlo firmy (260m2) Krásná prostorná zrenkonstruovaná stavba ve dvoře - vhodné jako sídlo firmy (260m2) Krásná prostorná zrenkonstruovaná stavba ve dvoře - vhodné jako sídlo firmy (260m2) Krásná prostorná zrenkonstruovaná stavba ve dvoře - vhodné jako sídlo firmy (260m2) Krásná prostorná zrenkonstruovaná stavba ve dvoře - vhodné jako sídlo firmy (260m2) Krásná prostorná zrenkonstruovaná stavba ve dvoře - vhodné jako sídlo firmy (260m2) Krásná prostorná zrenkonstruovaná stavba ve dvoře - vhodné jako sídlo firmy (260m2) Krásná prostorná zrenkonstruovaná stavba ve dvoře - vhodné jako sídlo firmy (260m2) Krásná prostorná zrenkonstruovaná stavba ve dvoře - vhodné jako sídlo firmy (260m2) Krásná prostorná zrenkonstruovaná stavba ve dvoře - vhodné jako sídlo firmy (260m2) Krásná prostorná zrenkonstruovaná stavba ve dvoře - vhodné jako sídlo firmy (260m2) Krásná prostorná zrenkonstruovaná stavba ve dvoře - vhodné jako sídlo firmy (260m2) Krásná prostorná zrenkonstruovaná stavba ve dvoře - vhodné jako sídlo firmy (260m2)

Velmi zajímavá nabídka komplexu vhodného jak pro komerční tak pro bytové účely. Jedná se o samostatnou dvoupatrovou stavbu ve dvoře činžovního domu. V prvním patře jsou čtyři místnosti: vstupní hala přístupná i garážovými dveřmi, průchozí místnost o výměře 47m², hala vhodná jako sklad opět přístupná i garážovými dveřmi s prosklenou střechou (výška stropu 4m), a místnost zahrnující dvě toalety a schody do druhého patra. Druhé patro bylo dříve využíváno jako obytný prostor. Jde o jednu prostornou a světlou místnost o výměře 90m2 s vlastní koupelnou a kuchyňským koutem. Cena poplatků je 2500,– Kč. Komplex je nově rekonstruovaný, je zde nové plynové zateplení. Před budovou je místo pro jeden automobil, další místo je možné vyhradit před domem na ulici. Objekt se nalézá u tram zastávky Nuselské schody (č. 6,11), vzdálené dvě stanice od I.P. Pavlova. HomeSweetHome doporučuje!!

Občanská vybavenost

dopravní spojení na zastávce tram Nuselské schody

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.067347
14.435416
Sarajevská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
160 Kč
měsíčně za m²
ID nabídky9976
AdresaSarajevská, Praha 2 - Vinohrady
Budovasmíšená
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha260 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Martin Kotecký

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter