Tato nemovitost není dostupná

Luxusní bydlení v novém bytě na Praze 1 Výhodná nabídka!!!!!! Prostorný a vzdušný byt

Luxusní bydlení v novém bytě na Praze 1 Výhodná nabídka!!!!!! Prostorný a vzdušný byt Luxusní bydlení v novém bytě na Praze 1 Výhodná nabídka!!!!!! Prostorný a vzdušný byt Luxusní bydlení v novém bytě na Praze 1 Výhodná nabídka!!!!!! Prostorný a vzdušný byt Luxusní bydlení v novém bytě na Praze 1 Výhodná nabídka!!!!!! Prostorný a vzdušný byt Luxusní bydlení v novém bytě na Praze 1 Výhodná nabídka!!!!!! Prostorný a vzdušný byt Luxusní bydlení v novém bytě na Praze 1 Výhodná nabídka!!!!!! Prostorný a vzdušný byt Luxusní bydlení v novém bytě na Praze 1 Výhodná nabídka!!!!!! Prostorný a vzdušný byt Luxusní bydlení v novém bytě na Praze 1 Výhodná nabídka!!!!!! Prostorný a vzdušný byt Luxusní bydlení v novém bytě na Praze 1 Výhodná nabídka!!!!!! Prostorný a vzdušný byt Luxusní bydlení v novém bytě na Praze 1 Výhodná nabídka!!!!!! Prostorný a vzdušný byt Luxusní bydlení v novém bytě na Praze 1 Výhodná nabídka!!!!!! Prostorný a vzdušný byt Luxusní bydlení v novém bytě na Praze 1 Výhodná nabídka!!!!!! Prostorný a vzdušný byt Luxusní bydlení v novém bytě na Praze 1 Výhodná nabídka!!!!!! Prostorný a vzdušný byt Luxusní bydlení v novém bytě na Praze 1 Výhodná nabídka!!!!!! Prostorný a vzdušný byt Luxusní bydlení v novém bytě na Praze 1 Výhodná nabídka!!!!!! Prostorný a vzdušný byt Luxusní bydlení v novém bytě na Praze 1 Výhodná nabídka!!!!!! Prostorný a vzdušný byt Luxusní bydlení v novém bytě na Praze 1 Výhodná nabídka!!!!!! Prostorný a vzdušný byt Luxusní bydlení v novém bytě na Praze 1 Výhodná nabídka!!!!!! Prostorný a vzdušný byt Luxusní bydlení v novém bytě na Praze 1 Výhodná nabídka!!!!!! Prostorný a vzdušný byt

Velice luxusní nově zrekonstruovaný byt, architekt velice pěkně oddělil jednotlivé nově vytvořené prostory zasouvacími dveřmi, menší prostory jsou uzavřeny původními dveřmi. Koupelna je v moderním duchu, přesto velice vkusná, stejně tak kuchyně, která je nejen prakticky členěná, ale je kompletně vybavená. V bytě jsou 2 koupelny s toaletou, přičemž v jedné je jak vana, tak sprchový kout, v druhé sprchový kout. Pokoj pro hosty, popř. pracovna (šatna) je v přední části bytu, v chodmě menší balkonek, větší balkon je přístupný z druhého většího pokoje, z něhož je průchod do koupelny, z níž se dá vejít do předního pokoje odděleného od obýváku zasouvacími dveřmi. Komfort umocňují světla a v chodbě osvícený podhled. Architekt hleděl jak na praktickou stránku bytu, tak na komfort a zachování původního funkcionalistického ducha bytu. V bytě je alarm. Občanské zabezpečení je excelentní, jako dopravu lze využít metro (trasa B,C) tramvaje i autobusy. K parkování lze zařídit parkovací kartu.

Vytápění

ústřední topení
50.091722
14.435680
Petrská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
28 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky9929
AdresaPetrská, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha142 m²
Terasane
Balkónano
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter