Tato nemovitost není dostupná

Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží

Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží Luxusní, velmi prostorný byt 4+kk s nádherným výhledem na celou Prahu s balkónem a garáží

Luxusní, moderní byt 4+kk (130 m2) s nádherným výhledem na Prahu v Podolí, v ulici Na Hřebenech. Byt je částečně zařízen a nachází se ve 4. patře reprezentativní novostavby s výtahem. V bytě se nachází dvě ložnice, pracovna, moderní kuchyň vybavená všemi spotřebiči, dvě koupelny, jedna s vanou a druhá se sprchovým koutem a šatna. Vestavěné skříně v hale nabízí dostatek úložného prostoru. V domě je bezpečnostní systém, k dispozici 2 místa v garáži. Úžasná, klidná lokalita se spoustou zeleně v okolí, snadná dostupnost do centra metrem z Pražského povstání.

Telekomunikace

telefon
50.051306
14.424169
Na hřebenech II, Praha 4 - Podolí, Czech Republic
Cena
50 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky9926
AdresaNa hřebenech II, Praha 4 - Podolí
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha130 m²
Balkónano
Garážano (2 stání)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter