Tato nemovitost není dostupná

Prodej stavební parcely 660 m² v obci Srbín u Mukařova, Říčany 6km, Praha - východ

Prodej stavební parcely 660 m2 v obci Srbín u Mukařova, Říčany 6km, Praha - východ Prodej stavební parcely 660 m2 v obci Srbín u Mukařova, Říčany 6km, Praha - východ Prodej stavební parcely 660 m2 v obci Srbín u Mukařova, Říčany 6km, Praha - východ Prodej stavební parcely 660 m2 v obci Srbín u Mukařova, Říčany 6km, Praha - východ Prodej stavební parcely 660 m2 v obci Srbín u Mukařova, Říčany 6km, Praha - východ Prodej stavební parcely 660 m2 v obci Srbín u Mukařova, Říčany 6km, Praha - východ Prodej stavební parcely 660 m2 v obci Srbín u Mukařova, Říčany 6km, Praha - východ Prodej stavební parcely 660 m2 v obci Srbín u Mukařova, Říčany 6km, Praha - východ Prodej stavební parcely 660 m2 v obci Srbín u Mukařova, Říčany 6km, Praha - východ

Společnost Home Sweet Home Vám nabízí ke koupi velmi pěkný stavební pozemek v obci Srbín poblíž Říčan u prahy o výměře 660 m2. Oplocený pozemek je čtvercového rovinného charakteru s příjezdovou komunikací s veřejným osvětlením, která je z asfaltového recyklátu. Na pozemku jsou veškeré IS s přímou přípojkou: elektřina, plyn, kanalizace a vrtaná studna přímo na pozemku. Pozemek se nachází ve velice atraktivní lokalitě obce Srbín, kde vzniká nová zástavba rodinných domů. Kousek od pozemku se nachází sportovní a dětské hřiště. V okolí Srbína se nachází krásná příroda, kde je možnost se sportovně vyžít (cyklostezky a turistické stezky). Občanská vybavenost v obci: školka, škola, pošta, obchodní centrum, restaurace, ostatní je v Říčanech (5 km). Dopravní spojení: pravidelná příměstská autobusová doprava, autem 10 km na dálnici D1 a po dálnici 10 min do prahy.

Srbín, Mukařov (Okres Praha-východ), Czech Republic
Cena
2 190 Kč
za m²
ID nabídky9870
AdresaSrbín, Mukařov (Okres Praha-východ)
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku660 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Adam Kloud

E-mail: adam.kloud@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 810 645

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter