Tato nemovitost není dostupná

Krásný částečně zařízený rodinný dům 7+1 v Roztokách u Prahy

Krásný částečně zařízený rodinný dům 7+1 v Roztokách u Prahy Krásný částečně zařízený rodinný dům 7+1 v Roztokách u Prahy Krásný částečně zařízený rodinný dům 7+1 v Roztokách u Prahy Krásný částečně zařízený rodinný dům 7+1 v Roztokách u Prahy Krásný částečně zařízený rodinný dům 7+1 v Roztokách u Prahy Krásný částečně zařízený rodinný dům 7+1 v Roztokách u Prahy Krásný částečně zařízený rodinný dům 7+1 v Roztokách u Prahy Krásný částečně zařízený rodinný dům 7+1 v Roztokách u Prahy Krásný částečně zařízený rodinný dům 7+1 v Roztokách u Prahy Krásný částečně zařízený rodinný dům 7+1 v Roztokách u Prahy Krásný částečně zařízený rodinný dům 7+1 v Roztokách u Prahy Krásný částečně zařízený rodinný dům 7+1 v Roztokách u Prahy Krásný částečně zařízený rodinný dům 7+1 v Roztokách u Prahy Krásný částečně zařízený rodinný dům 7+1 v Roztokách u Prahy Krásný částečně zařízený rodinný dům 7+1 v Roztokách u Prahy Krásný částečně zařízený rodinný dům 7+1 v Roztokách u Prahy Krásný částečně zařízený rodinný dům 7+1 v Roztokách u Prahy Krásný částečně zařízený rodinný dům 7+1 v Roztokách u Prahy Krásný částečně zařízený rodinný dům 7+1 v Roztokách u Prahy Krásný částečně zařízený rodinný dům 7+1 v Roztokách u Prahy Krásný částečně zařízený rodinný dům 7+1 v Roztokách u Prahy

Nabízíme k pronájmu velice hezký rodinný dům 7+1 (190m²) v Roztokách u Prahy. Dům je částečně zařízený nábytkem a kuchyňskou linkou se spotřebiči – lednice, mrazák, sporák, trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice. Topení je zajištěno el. přímotopy, v místnostech s dlažbou je podlahové. K domu patří pěkná zahrada pro chvíle klidu. K dispozici je jedno garážové stání, další parkovací místo je na ulici. Díky lokalitě je zaručen klid a bydlení na úrovni.

50.165890
14.397977
Třebízského, Roztoky, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl.,dle našeho uvážení níž,nejméně na 26 000
ID nabídky9857
AdresaTřebízského, Roztoky
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha190 m²
Plocha pozemku190 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter