Tato nemovitost není dostupná

Prostorný byt 5+kk v 1. patře secesní vily s dvěmi terasami v Bubenči, bízko Pražského hradu

Prostorný byt 5+kk v 1. patře secesní vily s dvěmi terasami v Bubenči, bízko Pražského hradu Prostorný byt 5+kk v 1. patře secesní vily s dvěmi terasami v Bubenči, bízko Pražského hradu Prostorný byt 5+kk v 1. patře secesní vily s dvěmi terasami v Bubenči, bízko Pražského hradu Prostorný byt 5+kk v 1. patře secesní vily s dvěmi terasami v Bubenči, bízko Pražského hradu Prostorný byt 5+kk v 1. patře secesní vily s dvěmi terasami v Bubenči, bízko Pražského hradu Prostorný byt 5+kk v 1. patře secesní vily s dvěmi terasami v Bubenči, bízko Pražského hradu Prostorný byt 5+kk v 1. patře secesní vily s dvěmi terasami v Bubenči, bízko Pražského hradu Prostorný byt 5+kk v 1. patře secesní vily s dvěmi terasami v Bubenči, bízko Pražského hradu Prostorný byt 5+kk v 1. patře secesní vily s dvěmi terasami v Bubenči, bízko Pražského hradu Prostorný byt 5+kk v 1. patře secesní vily s dvěmi terasami v Bubenči, bízko Pražského hradu Prostorný byt 5+kk v 1. patře secesní vily s dvěmi terasami v Bubenči, bízko Pražského hradu Prostorný byt 5+kk v 1. patře secesní vily s dvěmi terasami v Bubenči, bízko Pražského hradu Prostorný byt 5+kk v 1. patře secesní vily s dvěmi terasami v Bubenči, bízko Pražského hradu Prostorný byt 5+kk v 1. patře secesní vily s dvěmi terasami v Bubenči, bízko Pražského hradu Prostorný byt 5+kk v 1. patře secesní vily s dvěmi terasami v Bubenči, bízko Pražského hradu Prostorný byt 5+kk v 1. patře secesní vily s dvěmi terasami v Bubenči, bízko Pražského hradu Prostorný byt 5+kk v 1. patře secesní vily s dvěmi terasami v Bubenči, bízko Pražského hradu Prostorný byt 5+kk v 1. patře secesní vily s dvěmi terasami v Bubenči, bízko Pražského hradu

K pronájmu nabízíme prostorný a velmi prosvětlený byt 5 +kk (cca 168 m2), který se nachází v celém 1. patře secesní vily v Bubenči. Vila je situována nedaleko metra Hradčanská, blízko Pražského hradu v diplomatické pažské čtvrti. Byt má tři ložnice, obývací pokoj s vysokým ateliérovým oknem a dekorativními rohovými kachlovými kamny a dvě terasy nabízejí pohled do zahrady a do ulice. Dále je zde kompletně vybavená kuchyň (myčka, sporák, lednice), koupelna s vanou a šatna. Na podlaze jsou parkety. Lokalita blízko centra Prahy nabízí kompletní občanskou vybavenost (obchody, školy, hospůdky atd). Prostor je nutno pronajmout i s garáží (2000,–).

50.099693
14.408574
Na Zátorce, Praha 6 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
38 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky + parkovací místo 2000,- (nutno pronajmout)
ID nabídky9840
AdresaNa Zátorce, Praha 6 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha168 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (nutno pronajmout za poplatek 2000,-)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter