Tato nemovitost není dostupná

Luxusní veliké prostory na Vinohradech

Luxusní veliké prostory na Vinohradech Luxusní veliké prostory na Vinohradech Luxusní veliké prostory na Vinohradech Luxusní veliké prostory na Vinohradech Luxusní veliké prostory na Vinohradech Luxusní veliké prostory na Vinohradech Luxusní veliké prostory na Vinohradech Luxusní veliké prostory na Vinohradech Luxusní veliké prostory na Vinohradech Luxusní veliké prostory na Vinohradech Luxusní veliké prostory na Vinohradech Luxusní veliké prostory na Vinohradech Luxusní veliké prostory na Vinohradech Luxusní veliké prostory na Vinohradech Luxusní veliké prostory na Vinohradech Luxusní veliké prostory na Vinohradech Luxusní veliké prostory na Vinohradech Luxusní veliké prostory na Vinohradech Luxusní veliké prostory na Vinohradech Luxusní veliké prostory na Vinohradech Luxusní veliké prostory na Vinohradech Luxusní veliké prostory na Vinohradech Luxusní veliké prostory na Vinohradech Luxusní veliké prostory na Vinohradech

Velice luxusní byt v 2. patře domu postaveného na počátku 20. století na místě místě proslulého Vinohradského parku Eichmanka, vchod do domu je zdoben krásným portálem. V domě je výtah, bezpečnostní zajištění každěho bytu, u vchodu videotelefon. Možnost namontování kamerového systému. V bytě je 5 velikých pokojů s dveřmi mezi sebou, ale každý má z chodby samostatný vchod. Vpravo je na konci chodby koupelna, kuchyň s komorou a technickou místností s pračkou a sušičkou, vlevo na konci chodby je další koupelna průchozí do ložnice. V každé koupelně je WC, další samostatné WC na chodbě, kde je další komora. Místnosti jsou velice prostorné s krásnými nástropnímy štuky a velikými okny, poskytujícími dostatek světla. Hned vedle domu je Náměstí míru s tramvajovou i autobusovou dopravou a metro trasy A..

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.076145
14.435018
Italská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
55 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky9837
AdresaItalská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha250 m²
Terasane
Balkónano
Garážne
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter