Tato nemovitost není dostupná

Nádherný RD 7+1, v Hermelínské ulici - luxusní čtvrti Hanspaulka

Nádherný RD 7+1, v Hermelínské ulici - luxusní čtvrti Hanspaulka Nádherný RD 7+1, v Hermelínské ulici - luxusní čtvrti Hanspaulka Nádherný RD 7+1, v Hermelínské ulici - luxusní čtvrti Hanspaulka Nádherný RD 7+1, v Hermelínské ulici - luxusní čtvrti Hanspaulka Nádherný RD 7+1, v Hermelínské ulici - luxusní čtvrti Hanspaulka Nádherný RD 7+1, v Hermelínské ulici - luxusní čtvrti Hanspaulka Nádherný RD 7+1, v Hermelínské ulici - luxusní čtvrti Hanspaulka Nádherný RD 7+1, v Hermelínské ulici - luxusní čtvrti Hanspaulka Nádherný RD 7+1, v Hermelínské ulici - luxusní čtvrti Hanspaulka Nádherný RD 7+1, v Hermelínské ulici - luxusní čtvrti Hanspaulka Nádherný RD 7+1, v Hermelínské ulici - luxusní čtvrti Hanspaulka Nádherný RD 7+1, v Hermelínské ulici - luxusní čtvrti Hanspaulka Nádherný RD 7+1, v Hermelínské ulici - luxusní čtvrti Hanspaulka Nádherný RD 7+1, v Hermelínské ulici - luxusní čtvrti Hanspaulka Nádherný RD 7+1, v Hermelínské ulici - luxusní čtvrti Hanspaulka Nádherný RD 7+1, v Hermelínské ulici - luxusní čtvrti Hanspaulka Nádherný RD 7+1, v Hermelínské ulici - luxusní čtvrti Hanspaulka

K pronájmu nabízíme nádherný rodinný domek 7+1 o celkové výměře 160m² se zahradou. Dům je po kompletní rekonstrukci vnitřních prostor, nezařízený. Pokoje jsou velké, světlé, podlahy kryté parketami, okna mají výhled do zahrady. K disposici jsou tři koupelny, z toho dvě se sprchovým koutem, jedna je vybavena rohovou vanou. V prostorné kuchyni naleznete kromě stylové linky také myčku, sklokeramickou desku. Parkování je bezproblémové, garážové stání pro jeden automobil je k disposici. Vytápění je plynové etážové. Tato nemovitost nabízí skutečně mnoho. Nejen že je vhodně umístěna uprostřed zahrady, ale velmi blízko se také nachází park Divoká Šárka s širokou paletou možných aktivit. Procházkami počínaje, koupáním konče. Hanspaulka, část Prahy 6, Dejvic je obecně považována za vůbec nejprestižnější čtvrť, především kvůli skvělé dostupnosti do centra, která je skloubena s klidným prostředím, tak vhodný k rodinnému bydlení.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Bus 131, Durinka na Bořislavku,pak Dejvická tram

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.106902
14.375056
Hermelínská, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
50 000 Kč
za měsíc
Poplatky+8000,- poplatky
ID nabídky9833
AdresaHermelínská, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku140 m²
Garážano (1 stání)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter