Tato nemovitost není dostupná

INVESTICE! Reprezentativní bydlení v honosném barokním paláci z 18.stol. na Starém městě, 150m², P1

INVESTICE! Reprezentativní bydlení v honosném barokním paláci z 18.stol. na Starém městě, 150m2, P1 INVESTICE! Reprezentativní bydlení v honosném barokním paláci z 18.stol. na Starém městě, 150m2, P1 INVESTICE! Reprezentativní bydlení v honosném barokním paláci z 18.stol. na Starém městě, 150m2, P1 INVESTICE! Reprezentativní bydlení v honosném barokním paláci z 18.stol. na Starém městě, 150m2, P1 INVESTICE! Reprezentativní bydlení v honosném barokním paláci z 18.stol. na Starém městě, 150m2, P1 INVESTICE! Reprezentativní bydlení v honosném barokním paláci z 18.stol. na Starém městě, 150m2, P1

VÝBORNÁ INVESTICE! Máte touhu vlastnit kus historie a stát se tak její součástí? Bydlet v paláci, ve kterém svého času koncertoval i Mozart a Beethoven. Pak právě pro Vás byl stvořen úchvatný, vysoce reprezentativní byt 4+1, 150m², ve 2. podlaží v paláci z 18. stol. na Starém Městě, v nejužším historickém centru, s výhledem na řeku Vltavu. Palác prodělal kompletní rekonstrukci (fasády, vnitřní prostory, střecha, i mj. zabezpečovací zařízení, bezpečnostní kovové okenice, speciální odvětrávání ze dvora, atd.), v jeho srdci se nachází malé kouzelné atrium s barokními sochami, popínavými rostlinami a posezením. Přístup mají pouze majitelé bytů. Samotný byt, taktéž plně zrekonstruovaný, naprosto splňuje romantické představy o pohádkovém bydlení. Prostorný obývací pokoj s krbem, příjimací pokoj, pracovna, velká předsíň s vestavěnými skříněmi zdobenými tapetami v anglickém stylu, kuchyň, koupelna s rohovou vanou, WC zvlášť, komora. Stropy vysoké 3,7m. Výborný poměr mezi kvalitou a cenou. VELMI DOPORUČUJEME!

50.085476
14.414151
Smetanovo nábř., Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
15 400 000 Kč
celková cena
Poplatkyvč. provize RK zahrnující veškerý právní a finanční servis
ID nabídky9830
AdresaSmetanovo nábř., Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater4
Užitná plocha0 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Monika Holemá

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter