Tato nemovitost není dostupná

Krásný byt 4+1 na Starém Městě s vyjímečnou atmosférou.

Krásný byt 4+1 na Starém Městě s vyjímečnou atmosférou. Krásný byt 4+1 na Starém Městě s vyjímečnou atmosférou. Krásný byt 4+1 na Starém Městě s vyjímečnou atmosférou. Krásný byt 4+1 na Starém Městě s vyjímečnou atmosférou. Krásný byt 4+1 na Starém Městě s vyjímečnou atmosférou. Krásný byt 4+1 na Starém Městě s vyjímečnou atmosférou. Krásný byt 4+1 na Starém Městě s vyjímečnou atmosférou. Krásný byt 4+1 na Starém Městě s vyjímečnou atmosférou. Krásný byt 4+1 na Starém Městě s vyjímečnou atmosférou. Krásný byt 4+1 na Starém Městě s vyjímečnou atmosférou. Krásný byt 4+1 na Starém Městě s vyjímečnou atmosférou. Krásný byt 4+1 na Starém Městě s vyjímečnou atmosférou. Krásný byt 4+1 na Starém Městě s vyjímečnou atmosférou. Krásný byt 4+1 na Starém Městě s vyjímečnou atmosférou. Krásný byt 4+1 na Starém Městě s vyjímečnou atmosférou. Krásný byt 4+1 na Starém Městě s vyjímečnou atmosférou. Krásný byt 4+1 na Starém Městě s vyjímečnou atmosférou. Krásný byt 4+1 na Starém Městě s vyjímečnou atmosférou.

Byt s noblesní atmosférou do posledního detailu zařízen francouzským starožitným nábytkem. Zároveň vybaven všemi moderními spotřebiči. Dvě ložnice jsou separátní a dva pokoje jsou průchozí. Celý byt je situován na jižní stranu a také do klidného nádherně upraveného dvora se sochou Matiáše Browna. Byt je vhodný pro solventního klienta, ktery ocení jeho jedinečnou atmosféru a skvělou polohu v centru města. Parkování před domem nebo majitel zajistí za cca.3000 Kc měsíčně stání v uzamčeném dvoře zrekonstruova­ného domu.

Telekomunikace

telefon
50.084849
14.416583
Liliová, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
29 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky9739
AdresaLiliová, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha90 m²
Balkónano
Garážne
Sklepne
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter