Tato nemovitost není dostupná

Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu

Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu Luxusní rodinný dům na Praze-západ k pronájmu

Dovolujeme si vám nabídnout k pronájmu velmi luxusní rodinný dům v Horoměřicích na Praze-západ. Tento cihlový dům se nachází v krásné a klidné lokalitě. Pro chvíle odpočinku můžete užívat rozměrnou terasu o velikosti 75 m2 a nebo na 80 m2 zahradě. Dům je plně zařízený včetně myčky, mikrovlnky, nebo televize. Možnost pevného připojení na internet. Dostupnost na metro dejvická cca. 20min autobusem. K domu patří dvojgaráž, kterou je nutně pronajmout spolu s bytem.

Vytápění

ústřední topení
50.134923
14.328131
K Lesu, Horoměřice, Czech Republic
Cena
29 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4000,-
ID nabídky9653
AdresaK Lesu, Horoměřice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha202 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasaano
Garážano (příplatek 4000,-, 2 stání)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter