Tato nemovitost není dostupná

Krásný nový byt v rek. secesním domě na Vinohradech, 95m², 3+kk, 4.NP, s výhledem na Pražský hrad

Krásný nový byt v rek. secesním domě na Vinohradech, 95m2, 3+kk, 4.NP, s výhledem na Pražský hrad Krásný nový byt v rek. secesním domě na Vinohradech, 95m2, 3+kk, 4.NP, s výhledem na Pražský hrad Krásný nový byt v rek. secesním domě na Vinohradech, 95m2, 3+kk, 4.NP, s výhledem na Pražský hrad Krásný nový byt v rek. secesním domě na Vinohradech, 95m2, 3+kk, 4.NP, s výhledem na Pražský hrad Krásný nový byt v rek. secesním domě na Vinohradech, 95m2, 3+kk, 4.NP, s výhledem na Pražský hrad Krásný nový byt v rek. secesním domě na Vinohradech, 95m2, 3+kk, 4.NP, s výhledem na Pražský hrad Krásný nový byt v rek. secesním domě na Vinohradech, 95m2, 3+kk, 4.NP, s výhledem na Pražský hrad Krásný nový byt v rek. secesním domě na Vinohradech, 95m2, 3+kk, 4.NP, s výhledem na Pražský hrad

Toužíte vlastnit byt, který bere dech? Máte rádi vzrušující kombinaci secesních exteriérů a moderních interiérů? Dokážete ocenit krásu? Pak tu máme něco pro Vás… Jedná se o nádherný secesní rohový dům s úžasnými výhledy na centrum Prahy, Hradčany a Vinohrady. Právě probíhá celková rekonstrukce domu (nová fasáda, výtah, repasovány původní dveře a prvky ve společných částech domu), byty budou připraveny k nastěhování v dubnu 2008. Výborná lokalita v blízkosti centra na rozhraní Žižkova a Vinohrad, 2 min chůze od Riegrových sadů. Design by Donlić Interier. Cena zahrnuje klimatizaci, kuchyňská linka Donlić, spotřebiče Bosch, koupelny, toalety, podlahy, dveře, osvětlení, povrchy stěn, příprava pro připojení k internetu, AV, TV, satelit, zabezpečovací zařízení, bezpečnostní dvěře. Výborná lokalita v blízkosti centra na rozhraní Žižkova a Vinohrad, 2 min chůze od Riegrových sadů, krásného lesoparku a 5min metro A , Jiřího z Poděbrad, nebo 1 zastávka tramvají na metro C, Hlavní nádraží. Nabízíme poslední 3 byty ve 4. nebo 5. patře, o velikosti 3 + kk a o rozloze cca 84–95m². Větší byty (95m²) s 2 koupelnami. Vyberte si včas. Vizualizace, půdorysy a ukázky úspěšných realizací Vám rádi poskytneme, prosím, volejte 777 667 277. Fo­tografie pouze ilustrační.

50.083114
14.445799
Vlkova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
10 948 000 Kč
celková cena
Poplatky+ 5% DPH
ID nabídky9614
AdresaVlkova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Počet pater7
Užitná plocha0 m²
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Monika Holemá

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter