Tato nemovitost není dostupná

Prodej stavební parcely 717 m² v obci Srbín, Praha - východ

Prodej stavební parcely 717 m2 v obci Srbín, Praha - východ Prodej stavební parcely 717 m2 v obci Srbín, Praha - východ Prodej stavební parcely 717 m2 v obci Srbín, Praha - východ Prodej stavební parcely 717 m2 v obci Srbín, Praha - východ Prodej stavební parcely 717 m2 v obci Srbín, Praha - východ Prodej stavební parcely 717 m2 v obci Srbín, Praha - východ Prodej stavební parcely 717 m2 v obci Srbín, Praha - východ Prodej stavební parcely 717 m2 v obci Srbín, Praha - východ Prodej stavební parcely 717 m2 v obci Srbín, Praha - východ Prodej stavební parcely 717 m2 v obci Srbín, Praha - východ

Společnost Home Sweet Home Vám nabízí ke koupi velmi pěkný stavební pozemek v obci Srbín poblíž Říčan u prahy o výměře 717 m2. Pozemek je obdelníkového rovinného charakteru s příjezdovou komunikací s veřejným osvětlením, která je prozatím štěrková, finálně asfalt. Na pozemku jsou veškeré IS s přímou přípojkou: elektřina, voda, plyn a tlaková kanalizace. Pozemek se nachází ve velice atraktivní lokalitě obce Srbín, kde vzniká nová zástavba rodinných domů. Kousek od pozemku se nachází sportovní a dětské hřiště. V okolí Srbína se nachází krásná příroda, kde je možnost se sportovně vyžít (cyklostezky a turistické stezky). Občanská vybavenost v obci: školka, škola, pošta, obchodní centrum, restaurace, ostatní je v Říčanech (5 km). Dopravní spojení: pravidelná příměstská autobusová doprava, autem 10 km na dálnici D1 a po dálnici 10 min do prahy.

Srbín, Mukařov (Okres Praha-východ), Czech Republic
Cena
2 110 Kč
za m²
ID nabídky9589
AdresaSrbín, Mukařov (Okres Praha-východ)
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku717 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Adam Kloud

E-mail: adam.kloud@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 810 645

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter