Tato nemovitost není dostupná

Zděná chata s pozemkem a možností přestavby k trvalému bydlení, Praha 5 - Lipence

Zděná chata s pozemkem a možností přestavby k trvalému bydlení, Praha 5 - Lipence Zděná chata s pozemkem a možností přestavby k trvalému bydlení, Praha 5 - Lipence Zděná chata s pozemkem a možností přestavby k trvalému bydlení, Praha 5 - Lipence Zděná chata s pozemkem a možností přestavby k trvalému bydlení, Praha 5 - Lipence Zděná chata s pozemkem a možností přestavby k trvalému bydlení, Praha 5 - Lipence Zděná chata s pozemkem a možností přestavby k trvalému bydlení, Praha 5 - Lipence Zděná chata s pozemkem a možností přestavby k trvalému bydlení, Praha 5 - Lipence Zděná chata s pozemkem a možností přestavby k trvalému bydlení, Praha 5 - Lipence Zděná chata s pozemkem a možností přestavby k trvalému bydlení, Praha 5 - Lipence Zděná chata s pozemkem a možností přestavby k trvalému bydlení, Praha 5 - Lipence Zděná chata s pozemkem a možností přestavby k trvalému bydlení, Praha 5 - Lipence Zděná chata s pozemkem a možností přestavby k trvalému bydlení, Praha 5 - Lipence

Zděná přízemní chata s vnitřní dispozicí 2+1 a plochou 44 m2 na pozemku 270 m2 v nezáplavové oblasti krásné pražské čtvrti Lipence, kousek od Velké Chuchle a Zbraslavi. Připadáte si zde jako desítky kilometrů od města a přitom jste od něj kousek. Standardní stav. Možnost zrekonstruovat k trvalému bydlení! Krásná klidná lokalita s perfektní dostupností Prahy. Vytápění palivové v kamnech. Uvnitř rozvedena elektřina. Vodovod přiveden na pozemek. Toaleta pouze formou suchého wc, kanalizace není. Při rekonstrukci nutno řešit jímkou a nebo čističkou. Na pozemku tráva a vzrostlé stromy. Prostor pro parkování dvou aut. Centrum vzdáleno 15 km a bez problému dosažitelné za cca 20 minut. Stanice autobusu 1,5 km od chaty. Super cena! Volejte prosím na telefon 777 222 890 a v případě nedostupnosti zanechte vzkaz v hlasové schránce. Vzhledem k velkému vytížení v terénu se v kanceláři vyskytuji minimálně a pevnou linku nebo mail tak nedopuručuji. Těším se na Vaše reakce a přeji hodně štěstí při vyhledávání nemovitosti přesně dle Vašich představ.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
Lipence, Praha 5 - Lipence (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
790 000 Kč
celková cena
PoplatkyKonečná cena. Zdarma kompletní právní, finanční a hypoteční servis.
ID nabídky9545
AdresaLipence, Praha 5 - Lipence (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku270 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Antonín Doubek Lipold

E-mail: thonyk@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 777 222 890

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter