Tato nemovitost není dostupná

VYSOCE REPREZENTATIVNÍ kancelářské prostory - Burzovní palác

VYSOCE REPREZENTATIVNÍ kancelářské prostory - Burzovní palác VYSOCE REPREZENTATIVNÍ kancelářské prostory - Burzovní palác VYSOCE REPREZENTATIVNÍ kancelářské prostory - Burzovní palác VYSOCE REPREZENTATIVNÍ kancelářské prostory - Burzovní palác VYSOCE REPREZENTATIVNÍ kancelářské prostory - Burzovní palác VYSOCE REPREZENTATIVNÍ kancelářské prostory - Burzovní palác VYSOCE REPREZENTATIVNÍ kancelářské prostory - Burzovní palác

Burzovní palác se nachazi v moderni budove prazskeho obchodu s cennymi papiry. V pasáži budovy se nachazí libanonska restaurace, Česká pošta, vinotéka, solárium a řada dalších obchodů a služeb. Toto cenrum má jedinečnou výhodu ve svém umístění. Burzovní palác je vzdálen pouhých 30 minut jízdy z mezinárodního letiště Ruzyně a díky své lokalitě v centru Prahy můžete využívat výhod městské hromadné dopravy a cele rady obchodu a butiku. Centrum naleznete v 1. patře budovy A-tridy postavene v 80.letech. Centrum nabizi vice nez 1200 sqm se 46 plne vybavenymi kancelaremi. Pro klienty je zde take k dispozici elegantni recepce, 2 plne vybavene zasedaci mistnisti a kancelarske koje v nasi spolecenske mistnosti. Centrum take nabizi, LCD projektory a jine moderni audio-vizualni technologie. Team centra je vzdy pripraven poskytnout profesionalni administrativni sluzby. Pro pohodli klientu je zde take moznost kryteho parkovani.

Vaše kancelář je kvalitně vybavena a zařízena podle posledních trendů, připravena k okamžitému nastěhování. Ujišťujeme Vás, že zařídíme vše, co potřebujete – od vybavení společných prostor po vysoce kvalitní nábytek ve Vaší kanceláři.

Vybavení kanceláře Obklopte se stylem a pohodlím. o Kancelář je vybavena kvalitními stoly, křesly a kabinety k ukládání dokumentů od předních výrobců nábytku. o Prostory také dekorují moderní obrazy. Vaše kancelář se tak stává příjemným místem pro produktivní práci.

Technické zázemí Vše je zahrnuto v jedné měsíční faktuře. o Náklady na elektřinu, vodu, topení a klimatizaci jsou zahrnuty v měsíční faktuře.

Společné prostory S ostatními klienty budete mít „něco“ společného. o Společné prostory, které pro Vás spravujeme, zahrnují recepci, plně vybavenou kuchyňku a toalety. o Za užívání zmíněných prostor nehradíte žádné další částky. Platíte pouze za kancelář, kterou používáte.

Správa business centra Ručíme Vám za hladký průběh věcí. o Veškerý servis, od ostrahy budovy až po úklid, za Vás řešíme my. Vy se soustředíte pouze na svou práci. o Přímo spolupracujeme i se smluvními dodavateli. Proto využijte sjednaných zvýhodněných cen a snižte tak své náklady. o Abychom Vám usnadnili práci, denně třídíme a doručujeme poštu přímo do Vaší kanceláře – bez poplatku.

Administrativní podpora centra Když potřebujete pomoc… o Zaměstnáváme a školíme pouze ty nejlepší lidi. Máte k dispozici ten nejsilnější profesionální tým. o Abychom předčili Vaše očekávání, naším cílem bude vždy uspokojit potřeby Vaše i Vašich obchodních partnerů. o Zaměstnanci se každý den zaměřují na perfektní dodržování standardů. o Manažer centra dohlédne na Vám poskytovanou administrativní podporu a zajistí, aby veškerý provoz probíhal tak, jak má.

Místo konání Vaší schůzky Vhodné prostory pro všechny Vaše schůzky o Můžete pořádat interview, prezentace i školit nové zaměstnance.To vše v moderně zařízených jednacích a zasedacích místnostech v každém centru. Ceník poskytujeme na vyžádání. o Rezervace lze provádět tím nejjednodušším způsobem. Prostě nám zavolejte a během pár minut si rezervujte jednací místnost anebo rezervujte online pouhým kliknutím myši. o Šetřete cestovní náklady. Využijte našeho videokonferenčního zařízení a nejrozsáhlejší sítě tohoto druhu. Ceník poskytujeme na vyžádání.

50.089455
14.426616
Rybná, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
1 Kč
za měsíc
ID nabídky9268
AdresaRybná, Praha 1 - Staré Město
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha1 212 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter