Tato nemovitost není dostupná

Novostavba v nové zástavbě RD, 5+1+balkon a terasa, zahrada, garáž.

Novostavba v nové zástavbě RD, 5+1+balkon a terasa, zahrada, garáž. Novostavba v nové zástavbě RD, 5+1+balkon a terasa, zahrada, garáž. Novostavba v nové zástavbě RD, 5+1+balkon a terasa, zahrada, garáž. Novostavba v nové zástavbě RD, 5+1+balkon a terasa, zahrada, garáž. Novostavba v nové zástavbě RD, 5+1+balkon a terasa, zahrada, garáž. Novostavba v nové zástavbě RD, 5+1+balkon a terasa, zahrada, garáž. Novostavba v nové zástavbě RD, 5+1+balkon a terasa, zahrada, garáž. Novostavba v nové zástavbě RD, 5+1+balkon a terasa, zahrada, garáž. Novostavba v nové zástavbě RD, 5+1+balkon a terasa, zahrada, garáž. Novostavba v nové zástavbě RD, 5+1+balkon a terasa, zahrada, garáž. Novostavba v nové zástavbě RD, 5+1+balkon a terasa, zahrada, garáž. Novostavba v nové zástavbě RD, 5+1+balkon a terasa, zahrada, garáž. Novostavba v nové zástavbě RD, 5+1+balkon a terasa, zahrada, garáž. Novostavba v nové zástavbě RD, 5+1+balkon a terasa, zahrada, garáž. Novostavba v nové zástavbě RD, 5+1+balkon a terasa, zahrada, garáž.

Krásná novostavba (2005) dvoupodlažního rodinného domu – 5+1 v oblasti nové zástavby obce Květnice, Praha Východ, ( směr Koloděje, Újezd nad Lesy). Dům možno zakoupit i s nájemní smlouvou – v domě nyní tržní nájemce ( nájem 27 700,–Kč). Dispozice: 1NP: kuchyň, obývací pokoj, jedna ložnice, garáž pro jedno auto, koupelna, toaleta, venkovní atriová terasa. 2NP: tři samostatné ložnice, koupelna, toalety a prostorný balkon. Hezký rohový dům: pohledy na S a V do lesů a luk, na J a Z ostatní zástavba. Zahrada již zatravněna. Vybavení: krb, alarm, v domě zůstává plně vybavená kuchyňská linka, nadstandardní dlažba a parkety. Zahrada 600m². Lokalita: ZDRAVÁ a klidná lokalita. Dobrá dostupnost na Černý Most – metro linka B, do centra max 30 minut.

Telekomunikace

telefon
50.070315
14.688269
Vřesová, Květnice, Czech Republic
Cena
5 990 000 Kč
celková cena
ID nabídky9244
AdresaVřesová, Květnice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha168 m²
Plocha pozemku604 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (1 stání)
Sklepne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Adam Kloud

E-mail: adam.kloud@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 810 645

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter