Tato nemovitost není dostupná

Víceúčelový prostor, využitelný jako obchodní, kancelářský, nebo expediční u metra Palmovka s možností parkování, 400 m²

Víceúčelový prostor, využitelný jako obchodní, kancelářský, nebo expediční u metra Palmovka s možností parkování, 400 m2 Víceúčelový prostor, využitelný jako obchodní, kancelářský, nebo expediční u metra Palmovka s možností parkování, 400 m2 Víceúčelový prostor, využitelný jako obchodní, kancelářský, nebo expediční u metra Palmovka s možností parkování, 400 m2 Víceúčelový prostor, využitelný jako obchodní, kancelářský, nebo expediční u metra Palmovka s možností parkování, 400 m2 Víceúčelový prostor, využitelný jako obchodní, kancelářský, nebo expediční u metra Palmovka s možností parkování, 400 m2 Víceúčelový prostor, využitelný jako obchodní, kancelářský, nebo expediční u metra Palmovka s možností parkování, 400 m2 Víceúčelový prostor, využitelný jako obchodní, kancelářský, nebo expediční u metra Palmovka s možností parkování, 400 m2 Víceúčelový prostor, využitelný jako obchodní, kancelářský, nebo expediční u metra Palmovka s možností parkování, 400 m2 Víceúčelový prostor, využitelný jako obchodní, kancelářský, nebo expediční u metra Palmovka s možností parkování, 400 m2 Víceúčelový prostor, využitelný jako obchodní, kancelářský, nebo expediční u metra Palmovka s možností parkování, 400 m2 Víceúčelový prostor, využitelný jako obchodní, kancelářský, nebo expediční u metra Palmovka s možností parkování, 400 m2 Víceúčelový prostor, využitelný jako obchodní, kancelářský, nebo expediční u metra Palmovka s možností parkování, 400 m2 Víceúčelový prostor, využitelný jako obchodní, kancelářský, nebo expediční u metra Palmovka s možností parkování, 400 m2 Víceúčelový prostor, využitelný jako obchodní, kancelářský, nebo expediční u metra Palmovka s možností parkování, 400 m2 Víceúčelový prostor, využitelný jako obchodní, kancelářský, nebo expediční u metra Palmovka s možností parkování, 400 m2 Víceúčelový prostor, využitelný jako obchodní, kancelářský, nebo expediční u metra Palmovka s možností parkování, 400 m2

Polyfunkční administrativní dům na známé historické adrese přímo naproti slavné Hrabalově zdi, hned u výstupu z metra Palmovka (50m). Celkem 400 m2 ve 3 nadzemních podlažích po kompletní rekonstrukci. K dispozici obchodní (cca 165m²), kancelářské (105m²) a skladové prostory (90m2 s vjezdem pro zásobování) + zázemí. Možnost využití 3. nadzemního podlaží i pro bytové účely. Ideální pro sídlo firmy, maloobchod/vel­koobchod libovolného sortimentu, případně i lehkou výrobu se vzorkovou prodejnou a kancelářemi či služby. Doposud využívané internetovým obchodním domem jako kombinace obchodních, kancelářských a expedičních prostor. Přízemí: Celková rozloha přízemí činí 204m². Do prvního patra vedou dvě schodiště – jedno pro personál a druhé pro klienty. Dle aktuální potřeby je možné pro skladové účely využít až 150m² a hlavní obchodní či kancelářské prostory pro styk s klienty lokalizovat do prvního patra (55m² obchodních prostor) po veřejném schodišti z hlavní prodejní plochy s výlohou (30m²). Pokud nejsou potřeba skladové prostory, je možné celý prostor využít jako prodejnu, resp. malé obchodní centrum, které je možné prodloužit i do prvního patra (celkem poté cca 255m² obchodní plochy). Případně libovolná kombinace těchto možností. 1.patro: Hlavní dispozice 1. patra je s přízemím spojená velká obchodní plocha (55m²) s přiléhající kanceláří (16m²), dále pak 2× WC a kuchyňka. Navazuje vnitřní schodiště do 2. patra. 2.patro: Kancelářské prostory ve 2. patře je možné využít i pro bytové účely jako samostatný mezonetový byt. Vybavenost: kuchyňka, WC, sprchový kout a terasa. Z dalších výhod: * Veřejné parkoviště před budovou (možné sjednat stálé vyhrazené místo za výhodný měsíční paušál).* Přímá viditelnost objektu z okolních autobusových a tramvajových zastávek i frekventované křižovatky Palmovka (ideální pro umístění světelného reklamního poutače na střechu). * Strukturovaná kabeláž v celém objektu (telefony + PC sítě).* Rozvedené elektronické zabezpečení – alarm (možnost napojení na nedaleký pult centralizované ochrany). V okolí pošta, služebna Policie ČR, supermarket Billa, bankomat, množství restaurací. Vynikající dopravní dostupnost MHD i vozem.

Telekomunikace

telefon
50.105665
14.475946
Na hrázi, Praha 8 - Libeň, Czech Republic
Cena
59 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ spotřeba
ID nabídky9235
AdresaNa hrázi, Praha 8 - Libeň
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Počet pater3
Užitná plocha400 m²
Terasaano
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter