Tato nemovitost není dostupná

Krásný klasický měšťanský byt, 3+1, 102 m², OV, Praha 5 - Smíchov

Krásný klasický měšťanský byt, 3+1, 102 m2, OV, Praha 5 - Smíchov

Původně 3+1, momentálně upravený na 4+kk – lze dispozičně změnit, zrekonstruovaný pouze obývák a zbytek bytu je mnohaletým užíváním „opotřebovaný“, takže byt vyžaduje rekonstrukci, určitě novou kuchyňskou linku, dále podle individuálních nároků (etážové topení, jiné podlahy, renovace dveří, hezčí koupelna). Hlavní 3 pokoje mají okolo 20 m2 a jsou orientovány na sever, ale jsou velmi světlé, protože protější domy jsou nižší, takže je krásný výhled na střechy a směrem na Petřín. Na druhé straně (jihovýchod) je výhled na Staropramen a na Vyšehrad. Díky výhledu na všechny strany jsou z bytu krásně vidět všechny ohňostroje, které se v okolí konají. V bytě je prostorná světlá hala se 3 okny na jih (momentálně využitá pro kuchyňský kout, viz plánek). Možno např. z koupelny vytvořit kuchyň, z haly jídelnu, a v původní kuchyni (nyní malý pokojíček) luxusní koupelnu (12m) s balkónkem. Prostě tento byt, to je 102 čtverečních metrů plochy pro vaši fantazii! Přestože se byt nachází na rušné Vltavské ulici, tak díky 4.patru a otevřenému výhledu již v bytě není tolik slyšet hluk z ulice. Večer a o víkendu je pak provoz minimální. V horizontu 2 let se v domě plánuje půdní vestavba a v rámci ní také vybudování výtahu. V domě je 20 bytů, všechny v OV, je založeno společenství vlastníků. Topení – lokální plynové (WAW). Velká koupelna – vana, plynová karma, okno na jih. Samostatné WC s oknem na východ. Bezpečnostní vstupní dveře. Lodžie 1,5 m2. Sklep 10 m2. Komora 1 m2. Cihlový dům z 30.let 20.století. Výška stropu 3 metry. Okna: původní dřevěná. Podlahy: v obýváku plovoucí, ve 2 pokojích na původních parketách položen koberec a PVC, v koupelně dlažba, v hale PVC. Komíny: v bytě momentálně zakryté ale funkční, čili možnost krbu. Kuchyň: momentálně žádná, zůstal pouze plynový sporák. MHD „za rohem“ – metro B Anděl, tram 4,6,7,9,10,12­,14,20, autobusy MHD i autobusové nádraží „Na Knížecí“. Parkování je možné v okolních ulicích nebo na placeném parkovišti za 1200 Kč/měsíc. Přímo před domem je širší chodník, kde je možné pohodlně zastavit s autem pro případ vyložení a naložení věcí. Byt je volný a je k dispozici IHNED.

Telekomunikace

telefon
50.069862
14.409397
Vltavská, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
4 990 000 Kč
celková cena
PoplatkyCena včetně kompletního nadstandartního servisu na
ID nabídky9142
AdresaVltavská, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Počet pater7
Užitná plocha102 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Antonín Doubek Lipold

E-mail: thonyk@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 777 222 890

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter