Tato nemovitost není dostupná

Nezařízená, zcela nová, velká garsoniéra hned u metra B, garáž v ceně!

Nezařízená, zcela nová, velká garsoniéra hned u metra B, garáž v ceně! Nezařízená, zcela nová, velká garsoniéra hned u metra B, garáž v ceně! Nezařízená, zcela nová, velká garsoniéra hned u metra B, garáž v ceně! Nezařízená, zcela nová, velká garsoniéra hned u metra B, garáž v ceně! Nezařízená, zcela nová, velká garsoniéra hned u metra B, garáž v ceně! Nezařízená, zcela nová, velká garsoniéra hned u metra B, garáž v ceně! Nezařízená, zcela nová, velká garsoniéra hned u metra B, garáž v ceně! Nezařízená, zcela nová, velká garsoniéra hned u metra B, garáž v ceně! Nezařízená, zcela nová, velká garsoniéra hned u metra B, garáž v ceně! Nezařízená, zcela nová, velká garsoniéra hned u metra B, garáž v ceně! Nezařízená, zcela nová, velká garsoniéra hned u metra B, garáž v ceně!

Příjemná nabídka nezařízené garsoniéry hned u metra B Hůrka s garážovým stáním pro jeden vůz zahrnutým v ceně. 11. patro moderního výškového domu s výtahem. Plovoucí podlahy, celková plocha bytu je 42 m2. V domě je ustřední plynové vytápění. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Balkón o rozloze 6 m2. V budově se objevují nová obchodní a fit centra, samozřejmostí je 24-hodinová ostraha. Nedaleko je Centrální Park a chráněná přírodní území Prokopské a Dalejské údolí s potokem a vodní plochou.

50.050500
14.343647
Petržílkova, Praha 5 - Stodůlky, Czech Republic
Cena
9 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky9130
AdresaPetržílkova, Praha 5 - Stodůlky
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro11. patro
Užitná plocha42 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter