Tato nemovitost není dostupná

Reprezentativní nové obchodní prostory, 85m², výloha, vchod z pěší zóny, výborná lokalita

Reprezentativní nové obchodní prostory, 85m2, výloha, vchod z pěší zóny, výborná lokalita Reprezentativní nové obchodní prostory, 85m2, výloha, vchod z pěší zóny, výborná lokalita Reprezentativní nové obchodní prostory, 85m2, výloha, vchod z pěší zóny, výborná lokalita Reprezentativní nové obchodní prostory, 85m2, výloha, vchod z pěší zóny, výborná lokalita Reprezentativní nové obchodní prostory, 85m2, výloha, vchod z pěší zóny, výborná lokalita Reprezentativní nové obchodní prostory, 85m2, výloha, vchod z pěší zóny, výborná lokalita Reprezentativní nové obchodní prostory, 85m2, výloha, vchod z pěší zóny, výborná lokalita Reprezentativní nové obchodní prostory, 85m2, výloha, vchod z pěší zóny, výborná lokalita Reprezentativní nové obchodní prostory, 85m2, výloha, vchod z pěší zóny, výborná lokalita Reprezentativní nové obchodní prostory, 85m2, výloha, vchod z pěší zóny, výborná lokalita Reprezentativní nové obchodní prostory, 85m2, výloha, vchod z pěší zóny, výborná lokalita

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu reprezentativní nové obchodní prostory o výměře 85m². Po celé délce je prosklená výloha. Vchod je přímo z ulice, což je pěší zóna. Jde o obchod situovaný v residenčním administrativně obchodní centru ve výbornbé lokalitě Anděla. Jedná se o jednu velkou místnost a jednu menší vhopdnou jako kancelář, kuchyňka nebo sklad, úklidovou místnost, šatnu a sociální zázemí. Je zde telefonní linka a připojení k internetu. Výborná dostupnost centra tramvají nebo metrem. Je zde možnost pronájmu garáže za 2500,–CZK za měsíc. Jinak možnost parkování v OC Nový Smíchov. Odstupné 300 000CZK.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram, metro

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.076391
14.373736
Libínská, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
45 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl 2000
ID nabídky8928
AdresaLibínská, Praha 5 - Smíchov
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha85 m²
Plocha pozemku85 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter