Tato nemovitost není dostupná

Prodej dvanácti stavebních parcel v Tursku. Praha-západ

Prodej dvanácti stavebních parcel v Tursku. Praha-západ Prodej dvanácti stavebních parcel v Tursku. Praha-západ Prodej dvanácti stavebních parcel v Tursku. Praha-západ Prodej dvanácti stavebních parcel v Tursku. Praha-západ Prodej dvanácti stavebních parcel v Tursku. Praha-západ Prodej dvanácti stavebních parcel v Tursku. Praha-západ Prodej dvanácti stavebních parcel v Tursku. Praha-západ Prodej dvanácti stavebních parcel v Tursku. Praha-západ Prodej dvanácti stavebních parcel v Tursku. Praha-západ Prodej dvanácti stavebních parcel v Tursku. Praha-západ

Společnost Home Sweet Home Váme nabízí ke koupi dvanáct stavebních pozemků v obci Tursko, která se nachází severně od Prahy, ve vzdálenosti přibližně 20 km. Každý z těchto pozemků lze koupit samostatně. Pozemky jsou rovinného a čtvercového charakteru těchto rozměrů: 762, 767, 771, 869, 749, 750, 750, 749, 744, 840, 840, 970 m2. Majitel se smluvně zavazuje k vybudování všech IS na hranici pozemku: elektřina, voda, plyn, kanalizace a zámkové dlažby na příjezdové komunikaci. Dále zde majitel plánuje výstavbu zeleného pásu pro odstranění rušivých elementů. Pozemky se nachází na kraji obce Tursko, kde vzniká nová zástavba rodinných domů. Občanská vybavenost v Tursku: školka, škola, doktor je v Přílepech (sousední obec). Také je zde zastávka MHD – autobus 316, který jezdí na metro Dejvická.

Tursko, Tursko (Okres Praha-západ), Czech Republic
Cena
1 600 Kč
za m²
ID nabídky8895
AdresaTursko, Tursko (Okres Praha-západ)
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku744 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Adam Kloud

E-mail: adam.kloud@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 810 645

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter