Tato nemovitost není dostupná

Praha, neofunkcionalistický dům 5+k v Kunraticích - klidné komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra

Praha, neofunkcionalistický dům 5+k v Kunraticích - klidné komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra Praha, neofunkcionalistický dům 5+k v Kunraticích - klidné komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra Praha, neofunkcionalistický dům 5+k v Kunraticích - klidné komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra Praha, neofunkcionalistický dům 5+k v Kunraticích - klidné komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra Praha, neofunkcionalistický dům 5+k v Kunraticích - klidné komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra Praha, neofunkcionalistický dům 5+k v Kunraticích - klidné komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra Praha, neofunkcionalistický dům 5+k v Kunraticích - klidné komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra Praha, neofunkcionalistický dům 5+k v Kunraticích - klidné komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra Praha, neofunkcionalistický dům 5+k v Kunraticích - klidné komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra Praha, neofunkcionalistický dům 5+k v Kunraticích - klidné komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra Praha, neofunkcionalistický dům 5+k v Kunraticích - klidné komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra Praha, neofunkcionalistický dům 5+k v Kunraticích - klidné komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra Praha, neofunkcionalistický dům 5+k v Kunraticích - klidné komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra Praha, neofunkcionalistický dům 5+k v Kunraticích - klidné komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra Praha, neofunkcionalistický dům 5+k v Kunraticích - klidné komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra Praha, neofunkcionalistický dům 5+k v Kunraticích - klidné komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra Praha, neofunkcionalistický dům 5+k v Kunraticích - klidné komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra Praha, neofunkcionalistický dům 5+k v Kunraticích - klidné komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra Praha, neofunkcionalistický dům 5+k v Kunraticích - klidné komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra Praha, neofunkcionalistický dům 5+k v Kunraticích - klidné komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra Praha, neofunkcionalistický dům 5+k v Kunraticích - klidné komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra Praha, neofunkcionalistický dům 5+k v Kunraticích - klidné komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra Praha, neofunkcionalistický dům 5+k v Kunraticích - klidné komfortní bydlení s dobrou dostupností do centra

Nabízíme k pronájmu dvoupodlažní dům 5+kk o celkové rozloze 160 m2 – 5 obytných místností, 2× koupelna, garáž. Vynikající dostupnost do centra, na samém okraji Krčského lesa. Nedaleko metra Chodov. Škola, školka, anglická škola, zdravotní středisko, dětské hřiště. Krčský les 50 m. TV, satelit, internet, telefon. Vybavení: Luxusní kuchyně, jídelní stůl, vybavení koupelen, šatní skříně. V koupelně dvojité umyvadlo, WC, vana. Je možno zajistit pravidelný úklid domu.

Telekomunikace

telefon
50.020024
14.485995
Na lhotech, Praha 4 - Kunratice, Czech Republic
Cena
36 000 Kč
za měsíc
Poplatky+poplatky 3.000,-
ID nabídky8871
AdresaNa lhotech, Praha 4 - Kunratice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha160 m²
Plocha pozemku400 m²
Terasaano
Garážano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Tomáš Vladyka
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter