Tato nemovitost není dostupná

Prodej stavební parcely 971 m² v obci Hrusice, Praha - východ

Prodej stavební parcely 971 m2 v obci Hrusice, Praha - východ Prodej stavební parcely 971 m2 v obci Hrusice, Praha - východ Prodej stavební parcely 971 m2 v obci Hrusice, Praha - východ Prodej stavební parcely 971 m2 v obci Hrusice, Praha - východ Prodej stavební parcely 971 m2 v obci Hrusice, Praha - východ Prodej stavební parcely 971 m2 v obci Hrusice, Praha - východ Prodej stavební parcely 971 m2 v obci Hrusice, Praha - východ Prodej stavební parcely 971 m2 v obci Hrusice, Praha - východ Prodej stavební parcely 971 m2 v obci Hrusice, Praha - východ Prodej stavební parcely 971 m2 v obci Hrusice, Praha - východ

Společnost Home Sweet Home Vám nabízí ke koupi stavební parcelu o výměře 971 m2 v obci Hrusice, která se nachází kousek od Senohrab. Pozemek je obdelníkového mírně svažitého charakteru s příjezdovou komunikací, která je prozatím nezpevněná, ale majitel se zavazuje, že bude štěrková. Na pozemku jsou tyto IS: elektřina, voda, plyn, jímku nutno postavit, kanalizace je v plánu, dále požární hydranty, veřejné osvětlení. Pozemek je tedy kompletně připraven pro výstavbu Vašeho RD. Je možno domluvit výstavbu RD na klíč. Pozemek se nachází na konci obce, kde vzniká nová výstavba RD. Kousek od pozemku je les a je zde krásný výhled na okolní krajinu. Jediným mínusem, který pozemek má je minimální hluk z dálnice D1. Obec Hrusice vzdálená 32 km od Prahy je lokalita nazvaná podle jedné z nejvýraznějších osobností české kultury Ladův kraj. Josef Lada čerpal inspiraci z tohoto regionu po celý svůj život a oblast mezi Hrusicemi a Prahou označil za nádherný kraj. Občanská vybavenost v obci: školka, restaurace, obecní úřad, obchod, ostatní vybavenost je v sousedních Mnichovicích, nebo v Senohrabech. Díky dálnici D1 je zde vynikajcí dopravní dostupnost do Prahy (15 min.). Dále do Hrusic jezdí příměstská autobusová doprava. Vlak jezdí z 2 km. Vzdálených Senohrab.

Hrusice, Hrusice (Okres Praha-východ), Czech Republic
Cena
900 Kč
za m²
ID nabídky8856
AdresaHrusice, Hrusice (Okres Praha-východ)
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku971 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Adam Kloud

E-mail: adam.kloud@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 810 645

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter