Tato nemovitost není dostupná

Nabízíme k pronájmu Krásný řadový RD na Vinohradech !

Nabízíme k pronájmu Krásný řadový RD na Vinohradech ! Nabízíme k pronájmu Krásný řadový RD na Vinohradech ! Nabízíme k pronájmu Krásný řadový RD na Vinohradech ! Nabízíme k pronájmu Krásný řadový RD na Vinohradech ! Nabízíme k pronájmu Krásný řadový RD na Vinohradech ! Nabízíme k pronájmu Krásný řadový RD na Vinohradech ! Nabízíme k pronájmu Krásný řadový RD na Vinohradech ! Nabízíme k pronájmu Krásný řadový RD na Vinohradech ! Nabízíme k pronájmu Krásný řadový RD na Vinohradech ! Nabízíme k pronájmu Krásný řadový RD na Vinohradech ! Nabízíme k pronájmu Krásný řadový RD na Vinohradech ! Nabízíme k pronájmu Krásný řadový RD na Vinohradech ! Nabízíme k pronájmu Krásný řadový RD na Vinohradech ! Nabízíme k pronájmu Krásný řadový RD na Vinohradech ! Nabízíme k pronájmu Krásný řadový RD na Vinohradech ! Nabízíme k pronájmu Krásný řadový RD na Vinohradech ! Nabízíme k pronájmu Krásný řadový RD na Vinohradech ! Nabízíme k pronájmu Krásný řadový RD na Vinohradech ! Nabízíme k pronájmu Krásný řadový RD na Vinohradech ! Nabízíme k pronájmu Krásný řadový RD na Vinohradech ! Nabízíme k pronájmu Krásný řadový RD na Vinohradech ! Nabízíme k pronájmu Krásný řadový RD na Vinohradech ! Nabízíme k pronájmu Krásný řadový RD na Vinohradech !

Nabízíme k pronájmu krásný řadový rodinný domek na Vinohradech! Domek je po rekonstrukci a dispozičně je 8+KK. Přízemí a dvě nadzemní polaží nabízí plný komfort k bydlení. Domek má krásnou zahradu 15 m2 a balkon 3m². Na podlahách jsou parkety nebo dlažba, je nezařízen a je volný ihned. V celém domku jsou tři koupelny s vanou a sprchovým koutem. WC je zvlášť. Telefonní linky a internet samozřejmostí.

50.076854
14.474963
Soběslavská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
60 000 Kč
za měsíc
ID nabídky8823
AdresaSoběslavská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha220 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter