Tato nemovitost není dostupná

Krásné reprezentativní kanceláře v půdní vestavbě na Smíchově s Balkonem!

Krásné reprezentativní kanceláře v půdní vestavbě na Smíchově s Balkonem! Krásné reprezentativní kanceláře v půdní vestavbě na Smíchově s Balkonem! Krásné reprezentativní kanceláře v půdní vestavbě na Smíchově s Balkonem! Krásné reprezentativní kanceláře v půdní vestavbě na Smíchově s Balkonem! Krásné reprezentativní kanceláře v půdní vestavbě na Smíchově s Balkonem! Krásné reprezentativní kanceláře v půdní vestavbě na Smíchově s Balkonem! Krásné reprezentativní kanceláře v půdní vestavbě na Smíchově s Balkonem! Krásné reprezentativní kanceláře v půdní vestavbě na Smíchově s Balkonem! Krásné reprezentativní kanceláře v půdní vestavbě na Smíchově s Balkonem! Krásné reprezentativní kanceláře v půdní vestavbě na Smíchově s Balkonem! Krásné reprezentativní kanceláře v půdní vestavbě na Smíchově s Balkonem! Krásné reprezentativní kanceláře v půdní vestavbě na Smíchově s Balkonem!

Nabízíme k pronájmu krásné půdní prostory vhodné pro reprezentativní kanceláře. Prosotry jsou situovány v druhém patře cihlového domu, dispozičně 3+KK. Celková rozloha kanceláří je 140 m2. Parkování je možné na ulici. Vytápění je plynové, zavedeny jsou počítačové sítě a internet je samozřejmostí. Na podlahách jsou parkety a koberce. Jednotlivé místností jsou rozděleny dřevěnnymi přepážkami. Kuchyňka s menším barem pro chvilky volna.

50.076745
14.382567
Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
ID nabídky8810
AdresaNa Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Počet pater1
Užitná plocha140 m²
Plocha pozemku0 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter