Tato nemovitost není dostupná

Praha, moderní nezařízený RD 5+1 v lokalitě Malá Šárka v bezprostřední blízkostí mezinárodní školy

Praha, moderní nezařízený RD 5+1 v lokalitě Malá Šárka v bezprostřední blízkostí mezinárodní školy Praha, moderní nezařízený RD 5+1 v lokalitě Malá Šárka v bezprostřední blízkostí mezinárodní školy Praha, moderní nezařízený RD 5+1 v lokalitě Malá Šárka v bezprostřední blízkostí mezinárodní školy Praha, moderní nezařízený RD 5+1 v lokalitě Malá Šárka v bezprostřední blízkostí mezinárodní školy Praha, moderní nezařízený RD 5+1 v lokalitě Malá Šárka v bezprostřední blízkostí mezinárodní školy Praha, moderní nezařízený RD 5+1 v lokalitě Malá Šárka v bezprostřední blízkostí mezinárodní školy Praha, moderní nezařízený RD 5+1 v lokalitě Malá Šárka v bezprostřední blízkostí mezinárodní školy Praha, moderní nezařízený RD 5+1 v lokalitě Malá Šárka v bezprostřední blízkostí mezinárodní školy Praha, moderní nezařízený RD 5+1 v lokalitě Malá Šárka v bezprostřední blízkostí mezinárodní školy Praha, moderní nezařízený RD 5+1 v lokalitě Malá Šárka v bezprostřední blízkostí mezinárodní školy Praha, moderní nezařízený RD 5+1 v lokalitě Malá Šárka v bezprostřední blízkostí mezinárodní školy Praha, moderní nezařízený RD 5+1 v lokalitě Malá Šárka v bezprostřední blízkostí mezinárodní školy Praha, moderní nezařízený RD 5+1 v lokalitě Malá Šárka v bezprostřední blízkostí mezinárodní školy Praha, moderní nezařízený RD 5+1 v lokalitě Malá Šárka v bezprostřední blízkostí mezinárodní školy Praha, moderní nezařízený RD 5+1 v lokalitě Malá Šárka v bezprostřední blízkostí mezinárodní školy Praha, moderní nezařízený RD 5+1 v lokalitě Malá Šárka v bezprostřední blízkostí mezinárodní školy Praha, moderní nezařízený RD 5+1 v lokalitě Malá Šárka v bezprostřední blízkostí mezinárodní školy Praha, moderní nezařízený RD 5+1 v lokalitě Malá Šárka v bezprostřední blízkostí mezinárodní školy

Malebný rodinný domek 5+1 v lokalitě Malá Šárka je velmi vhodný pro všechny typy rodin ale i samostatného nájemníka. Velmi příjemné prostředí. Domek je k pronajmutí nezařízený ale s kompletně zařízenou a vybavenou kuchyní. Součástí kuchyně jsou elektrické spotřebiče, myčka. Domek má dvě podlaží. V přízemí se nachází kuchyň a obývací pokoj, v prvním nadzemním podlaží se nachází tři prostorné pokoje a dvě koupelny. K dispozici je půdní prostor pro ukládání zimního nebo letního oblečení. Součástí je také komora, kde je pračka a sušička. Vedle domu se nachází garáž, která je součástí nájmu. K domku patří prostorná zahrada a k dispozici je i sekačka na trávu. Plynové topení, přípojky na telefon a internet jsou rozvedeny. Součástí služeb je odklízení sněhu a napojení na bezpečnostní agenturu. Možnost jednání o částečném dozařízení.

Vytápění

ústřední topení plynove

Telekomunikace

telefon
50.111192
14.342957
K parku, Praha 6 - Nebušice, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatkyplus poplatky za security a sluzby MS , energie dle spotreby ( vse v prumeru za posledni obdobi mezi 8000-9000mesicne)
ID nabídky8765
AdresaK parku, Praha 6 - Nebušice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha130 m²
Plocha pozemku300 m²
Zahradaano (300 m²)
Terasaano
Garážano
Sklepne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Tomáš Vladyka
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter