Tato nemovitost není dostupná

Nabídka postoupení pronájmu zavedené a rentabilní restaurace a baru na Vinohradské třídě!

Nabídka postoupení pronájmu zavedené a rentabilní restaurace a baru na Vinohradské třídě! Nabídka postoupení pronájmu zavedené a rentabilní restaurace a baru na Vinohradské třídě! Nabídka postoupení pronájmu zavedené a rentabilní restaurace a baru na Vinohradské třídě! Nabídka postoupení pronájmu zavedené a rentabilní restaurace a baru na Vinohradské třídě! Nabídka postoupení pronájmu zavedené a rentabilní restaurace a baru na Vinohradské třídě! Nabídka postoupení pronájmu zavedené a rentabilní restaurace a baru na Vinohradské třídě! Nabídka postoupení pronájmu zavedené a rentabilní restaurace a baru na Vinohradské třídě! Nabídka postoupení pronájmu zavedené a rentabilní restaurace a baru na Vinohradské třídě! Nabídka postoupení pronájmu zavedené a rentabilní restaurace a baru na Vinohradské třídě! Nabídka postoupení pronájmu zavedené a rentabilní restaurace a baru na Vinohradské třídě!

Postoupeni pronájmu zavedené restaurace a baru na nám. Jiřího z Poděbrad. Po dobu více než jednoho roku současný nájemce může předat zavedenou klientelu. Restaurace má skvělé jméno díky kvalitní kuchyni a uspěchům na soutěžích týkajících se barmanství. Vybavení – digitální projektor a plátno (připraveno na připojení k notebooku), reprosoustava, TV nad barem DVD přehrávač, pokladna, pevná linka, šatna pro personál, sprcha, vzduchotechnika, etážové topení, plynový boiler pro ohřev teplé vody, šatna pro hosty. V kanceláři počítač – propojen s kasou, wifi, přijímač digitální televize, kombinovaná tiskárna se skenerem a faxem, pracovní stuů a poličky. Dále jsou k dispozici lukrativní smlouvy s ruznými dodavateli o zpětných finančních bonusech. V neposlední řadě také zavedený barový DJ. Celková plocha je 170 m2 + vinný sklep 15 m2. Vlastní plocha restaurantu cca 110 m2 + zázemí a sklepy, kancelář a kuchyň – cca 60 m2. Kapacita 60–100 míst, dle charakteru provozu – možno navýšit až na 85. Možnost zahrádky až 30 míst.

50.077086
14.450018
Vinohradská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
56 000 Kč
za měsíc
ID nabídky8705
AdresaVinohradská, Praha 2 - Vinohrady
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha120 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter