Tato nemovitost není dostupná

Strategické místo vhodné pro všechny typy obchodů, možno propojit se suterénem - krásná vinárna !

Strategické místo vhodné pro všechny typy obchodů, možno propojit se suterénem - krásná vinárna ! Strategické místo vhodné pro všechny typy obchodů, možno propojit se suterénem - krásná vinárna ! Strategické místo vhodné pro všechny typy obchodů, možno propojit se suterénem - krásná vinárna ! Strategické místo vhodné pro všechny typy obchodů, možno propojit se suterénem - krásná vinárna ! Strategické místo vhodné pro všechny typy obchodů, možno propojit se suterénem - krásná vinárna ! Strategické místo vhodné pro všechny typy obchodů, možno propojit se suterénem - krásná vinárna ! Strategické místo vhodné pro všechny typy obchodů, možno propojit se suterénem - krásná vinárna ! Strategické místo vhodné pro všechny typy obchodů, možno propojit se suterénem - krásná vinárna ! Strategické místo vhodné pro všechny typy obchodů, možno propojit se suterénem - krásná vinárna ! Strategické místo vhodné pro všechny typy obchodů, možno propojit se suterénem - krásná vinárna ! Strategické místo vhodné pro všechny typy obchodů, možno propojit se suterénem - krásná vinárna ! Strategické místo vhodné pro všechny typy obchodů, možno propojit se suterénem - krásná vinárna ! Strategické místo vhodné pro všechny typy obchodů, možno propojit se suterénem - krásná vinárna ! Strategické místo vhodné pro všechny typy obchodů, možno propojit se suterénem - krásná vinárna ! Strategické místo vhodné pro všechny typy obchodů, možno propojit se suterénem - krásná vinárna ! Strategické místo vhodné pro všechny typy obchodů, možno propojit se suterénem - krásná vinárna ! Strategické místo vhodné pro všechny typy obchodů, možno propojit se suterénem - krásná vinárna ! Strategické místo vhodné pro všechny typy obchodů, možno propojit se suterénem - krásná vinárna !

Krásné prostory k pronájmu ihned na velmi strategickém místě v Jindřišské ulici. Přízemí objektu o celkové rozloze 75 m2 je možno propojit se suterénem kde se nachazí krásné klenuté prostory o celkové rozloze 80 m2. Zde by bylo nutné investovat – poté odečíst z nájmu. Celý prostor by byl velmi vhodný jako vinárna. Možno pronajmout také zvlášť, v přízemí několik místností s kuchyňkou, zázemím a toaletou. Home Sweet Home doporučuje !!!

50.084458
14.429332
Jindřišská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
80 000 Kč
za měsíc
Poplatky1000 Kc / metr (mozno suteren 80m2 i prizemi 75m2)
ID nabídky8665
AdresaJindřišská, Praha 1 - Nové Město
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha155 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter