Tato nemovitost již byla prodána

Doporučujeme: Mezonet 5+1 v bytové vile P5, Košíře, + garáž, zahrada!

Doporučujeme: Mezonet 5+1 v bytové vile P5, Košíře, + garáž, zahrada! Doporučujeme: Mezonet 5+1 v bytové vile P5, Košíře, + garáž, zahrada! Doporučujeme: Mezonet 5+1 v bytové vile P5, Košíře, + garáž, zahrada! Doporučujeme: Mezonet 5+1 v bytové vile P5, Košíře, + garáž, zahrada! Doporučujeme: Mezonet 5+1 v bytové vile P5, Košíře, + garáž, zahrada! Doporučujeme: Mezonet 5+1 v bytové vile P5, Košíře, + garáž, zahrada! Doporučujeme: Mezonet 5+1 v bytové vile P5, Košíře, + garáž, zahrada! Doporučujeme: Mezonet 5+1 v bytové vile P5, Košíře, + garáž, zahrada! Doporučujeme: Mezonet 5+1 v bytové vile P5, Košíře, + garáž, zahrada! Doporučujeme: Mezonet 5+1 v bytové vile P5, Košíře, + garáž, zahrada! Doporučujeme: Mezonet 5+1 v bytové vile P5, Košíře, + garáž, zahrada! Doporučujeme: Mezonet 5+1 v bytové vile P5, Košíře, + garáž, zahrada!

Cena k JEDNÁNÍ! Skvělá nabídka prodeje celého posledního (třetího) patra bytové vily rozšířeného o půdní vestavbu, v Košířích, na kopci s výhlem. Dispozice: první úroven bytu: 3 ložnice, obývací pokoj, kuchyn, velká koupelna s oknem. Druhá úroveň: další ložnice, koupelna, možnost dostavby terasy. Dispozičně možno užívat i jako dva byty – vhodné jako vícegenerační bydlení. Dostatek úložných prostor, několik komor a také velký sklep. Nespornou výhodou bytu je orientace do všech světových stran, variabilita dispozice, krásné výhledy, lokalita i příslušenství bytu: zahrada, garáž! Zděnou garáž lze rozšířit – nyní pro jedno auto plus úložný prostor. Bezkonkurenční lukrativní pozice na P5, Košíře se spoustou zeleně, v okolí vilová zástavba, vynikajícím spojením do centra ( autobus hned u domu, tramvaj 3 min chůze, MHD 5 min na metro Anděl ). V bytě jak vertikální, tak střešní okna – ty jsou ve výši očí s možností výhledu. V bytě funkční krb. Vlastní měřiče (plynový kotel). Byt ve standardním stavu. Dům sám má novou střechu, samostatné měřiče k bytovým jednotkám a dále našetřeno na západní fasádu. Byt je v majetku družstva s nulovou anuitou, je ovšem již zapsaná v Katastru nemovitostí jako samostatná bytová jednotka a lze ji okamžitě převést do vlastnictví (Hyp. možná – zařídíme). Pro více info volejte: 608 981 113

Vytápění

ústřední topení plynové vlastní

Telekomunikace

telefon
50.066766
14.363231
V Cibulkách, Praha 5 - Košíře, Czech Republic
Cena
8 000 000 Kč
celková cena
Poplatkyvč. provize RK
ID nabídky8646
AdresaV Cibulkách, Praha 5 - Košíře
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvídružstevní
Patro3. patro
Užitná plocha0 m²
Terasaano
Garážano (1 stání)
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter