Tato nemovitost není dostupná

Velice pěkný nezařízený byt 2+1, přímo v centru Prahy 1, na Malé Straně, skvělá cena!

Velice pěkný nezařízený byt 2+1, přímo v centru Prahy 1, na Malé Straně, skvělá cena! Velice pěkný nezařízený byt 2+1, přímo v centru Prahy 1, na Malé Straně, skvělá cena! Velice pěkný nezařízený byt 2+1, přímo v centru Prahy 1, na Malé Straně, skvělá cena! Velice pěkný nezařízený byt 2+1, přímo v centru Prahy 1, na Malé Straně, skvělá cena! Velice pěkný nezařízený byt 2+1, přímo v centru Prahy 1, na Malé Straně, skvělá cena! Velice pěkný nezařízený byt 2+1, přímo v centru Prahy 1, na Malé Straně, skvělá cena! Velice pěkný nezařízený byt 2+1, přímo v centru Prahy 1, na Malé Straně, skvělá cena! Velice pěkný nezařízený byt 2+1, přímo v centru Prahy 1, na Malé Straně, skvělá cena! Velice pěkný nezařízený byt 2+1, přímo v centru Prahy 1, na Malé Straně, skvělá cena!

Nabízíme k pronájmu velice pěkný nezařízený byt 2+1, přímo v centru Prahy 1, na Malé Straně. Byt o 80 m2 se nachází ve druhém patře historické budovy. Kuchyňská linka je vybavená lednicí, mrazničkou a sporákem. V koupelně je pak k dispozici sprchový kout, WC a pračka. Telefon a kabelové připojení možné. Romantické prostředí Malé Strany nabízí neskutečnou spoustu krásných míst. Jakožto prestižní lokalita je toto místo zaopatřeno kompletní občanskou vybaveností. Rovněž dostupnost do všech částí Prahy je vynikající. Home Sweet Home doporučuje!

Telekomunikace

telefon
50.087268
14.399287
Vlašská, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2500,- Kč
ID nabídky8538
AdresaVlašská, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha80 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter