Tato nemovitost není dostupná

Prodej obchodního centra v Kaplici. Jižní Čechy

Prodej obchodního centra v Kaplici. Jižní Čechy Prodej obchodního centra v Kaplici. Jižní Čechy Prodej obchodního centra v Kaplici. Jižní Čechy Prodej obchodního centra v Kaplici. Jižní Čechy Prodej obchodního centra v Kaplici. Jižní Čechy Prodej obchodního centra v Kaplici. Jižní Čechy Prodej obchodního centra v Kaplici. Jižní Čechy Prodej obchodního centra v Kaplici. Jižní Čechy Prodej obchodního centra v Kaplici. Jižní Čechy Prodej obchodního centra v Kaplici. Jižní Čechy Prodej obchodního centra v Kaplici. Jižní Čechy Prodej obchodního centra v Kaplici. Jižní Čechy Prodej obchodního centra v Kaplici. Jižní Čechy Prodej obchodního centra v Kaplici. Jižní Čechy Prodej obchodního centra v Kaplici. Jižní Čechy

Společnost Home Sweet Home Vám nabízí ke koupi obchodní centrum s celou řadou obchodů. Jedná se nepodsklepenou jednopodlažní samostatně stojicí halu (užitná plocha 2999 m2), která je umístěna na pozemku o celkové výměře 11017 m2, který je na okraji zastavěného území města Kaplice. Hala je rozdělena na jednotlivé obchodní prostory, z nichž převážná většina je pronajata jednotlivým nájemníkům. Nemovitost je napojena na veřejný rozvod elektrické energie, kanalizace a vody. Součástí vybavení je hala, přípojka vody, přípojka kanalizace, přípojka plynu, zásobníky plynu a plynové hospodářství, zpevněné plochy asfaltové, zpevněné plochy zámkové dlažby, parkoviště (5000 m2), venkovní osvětlení, reklamní plochy a billboardy. Objekt je přístupný po zpevněné komunikaci. Předmětem ocenění je hala, venkovní úpravy, inženýrské stavby a pozemky. Garantovaný roční hrubý výnos je 2.882.593,00 Kč, po odečtení všech poplatků je čistý stabilizovaný výnos 2.384.382,00 Kč. Dopravní spojení: Nákupní centrum se nachází 10 km od hraničního přechodu Dolní Dvořiště, na hlavním tahu do Prahy u silnice E55.

Kaplice, Kaplice (Okres Český Krumlov), Czech Republic
Cena
26 000 000 Kč
celková cena
ID nabídky8480
AdresaKaplice, Kaplice (Okres Český Krumlov)
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku0 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Adam Kloud

E-mail: adam.kloud@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 810 645

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter