Tato nemovitost není dostupná

Luxusní vila v residenční čtvrti Prahy 6 - BUBENEČ!

Luxusní vila v residenční čtvrti Prahy 6 - BUBENEČ! Luxusní vila v residenční čtvrti Prahy 6 - BUBENEČ! Luxusní vila v residenční čtvrti Prahy 6 - BUBENEČ! Luxusní vila v residenční čtvrti Prahy 6 - BUBENEČ! Luxusní vila v residenční čtvrti Prahy 6 - BUBENEČ! Luxusní vila v residenční čtvrti Prahy 6 - BUBENEČ! Luxusní vila v residenční čtvrti Prahy 6 - BUBENEČ! Luxusní vila v residenční čtvrti Prahy 6 - BUBENEČ! Luxusní vila v residenční čtvrti Prahy 6 - BUBENEČ! Luxusní vila v residenční čtvrti Prahy 6 - BUBENEČ! Luxusní vila v residenční čtvrti Prahy 6 - BUBENEČ! Luxusní vila v residenční čtvrti Prahy 6 - BUBENEČ! Luxusní vila v residenční čtvrti Prahy 6 - BUBENEČ! Luxusní vila v residenční čtvrti Prahy 6 - BUBENEČ! Luxusní vila v residenční čtvrti Prahy 6 - BUBENEČ!

Luxusní vila se nachází v jedné z nejžádanějších lokalit Prahy 6 – BUBENEČ. Nyní v této lokalitě je ubytovaný nejatraktivnější pár planety – Angelina Jolie a Brad Pitt. Vila je po rozsáhlé kvalitní rekonstrukci z roku 2004. Interiér zařízený Artdeco nábytkem (možno odkoupit). Tří podlažní vila o užitné ploše 810m² s pozemkem 1245m². K vile možno dokoupit parkoviště před domem o výměře 380m². Objekt je velice atraktivní pro sídlo společnosti nebo zastupitelský úřad. V místě se nachází spousta velvyslanectví…a mnoho krásných vil jako je tato. V místě je též mezinárodní škola. Pro více info volejte!

50.098482
14.404356
Bubenečská, Praha 6 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
92 000 000 Kč
celková cena
Poplatkyvč. provize RK
ID nabídky8443
AdresaBubenečská, Praha 6 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha787,26 m²
Plocha pozemku956 m²
Terasaano
Balkónano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Monika Holemá

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter