Tato nemovitost není dostupná

Luxusní kancelářské prostory u Vltavy s parkováním, velmi reprezentativní 133 sqm

Luxusní kancelářské prostory u Vltavy s parkováním, velmi reprezentativní 133 sqm Luxusní kancelářské prostory u Vltavy s parkováním, velmi reprezentativní 133 sqm Luxusní kancelářské prostory u Vltavy s parkováním, velmi reprezentativní 133 sqm Luxusní kancelářské prostory u Vltavy s parkováním, velmi reprezentativní 133 sqm Luxusní kancelářské prostory u Vltavy s parkováním, velmi reprezentativní 133 sqm Luxusní kancelářské prostory u Vltavy s parkováním, velmi reprezentativní 133 sqm Luxusní kancelářské prostory u Vltavy s parkováním, velmi reprezentativní 133 sqm Luxusní kancelářské prostory u Vltavy s parkováním, velmi reprezentativní 133 sqm Luxusní kancelářské prostory u Vltavy s parkováním, velmi reprezentativní 133 sqm Luxusní kancelářské prostory u Vltavy s parkováním, velmi reprezentativní 133 sqm Luxusní kancelářské prostory u Vltavy s parkováním, velmi reprezentativní 133 sqm Luxusní kancelářské prostory u Vltavy s parkováním, velmi reprezentativní 133 sqm Luxusní kancelářské prostory u Vltavy s parkováním, velmi reprezentativní 133 sqm Luxusní kancelářské prostory u Vltavy s parkováním, velmi reprezentativní 133 sqm Luxusní kancelářské prostory u Vltavy s parkováním, velmi reprezentativní 133 sqm Luxusní kancelářské prostory u Vltavy s parkováním, velmi reprezentativní 133 sqm Luxusní kancelářské prostory u Vltavy s parkováním, velmi reprezentativní 133 sqm

Luxusní kancelářské prostory u Vltavy na Janáčkově nábřeží. První část moderních protor se nachází v přízemí, druhá část kanceláří v suterénu. Teplé prostory. Parkování možné na ulici. Kanceláře jsou částečně vybaveny. Přístup z ulice. Prostorná recepce přímo u vstupu. Dole v suterénu 4 další místnosti Prostorná a vybavená kuchyňka a wc jsou k dispozici. Na podlahách je dlažba. Velmi reprezentativni prostory vhodné pro kancelář.

50.079328
14.407968
Janáčkovo nábř., Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
38 600 Kč
za měsíc
Poplatky35 EUR (asi na m2)
ID nabídky8375
AdresaJanáčkovo nábř., Praha 5 - Smíchov
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Patrosuterén
Počet pater1
Užitná plocha132,71 m²
Plocha pozemku133 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter