Tato nemovitost není dostupná

Velkolepý prostorný moderní byt 5+1 na Kavčích horách v Praze

Velkolepý prostorný moderní byt 5+1 na Kavčích horách v Praze Velkolepý prostorný moderní byt 5+1 na Kavčích horách v Praze Velkolepý prostorný moderní byt 5+1 na Kavčích horách v Praze Velkolepý prostorný moderní byt 5+1 na Kavčích horách v Praze Velkolepý prostorný moderní byt 5+1 na Kavčích horách v Praze Velkolepý prostorný moderní byt 5+1 na Kavčích horách v Praze Velkolepý prostorný moderní byt 5+1 na Kavčích horách v Praze Velkolepý prostorný moderní byt 5+1 na Kavčích horách v Praze Velkolepý prostorný moderní byt 5+1 na Kavčích horách v Praze Velkolepý prostorný moderní byt 5+1 na Kavčích horách v Praze Velkolepý prostorný moderní byt 5+1 na Kavčích horách v Praze Velkolepý prostorný moderní byt 5+1 na Kavčích horách v Praze Velkolepý prostorný moderní byt 5+1 na Kavčích horách v Praze Velkolepý prostorný moderní byt 5+1 na Kavčích horách v Praze Velkolepý prostorný moderní byt 5+1 na Kavčích horách v Praze Velkolepý prostorný moderní byt 5+1 na Kavčích horách v Praze Velkolepý prostorný moderní byt 5+1 na Kavčích horách v Praze Velkolepý prostorný moderní byt 5+1 na Kavčích horách v Praze Velkolepý prostorný moderní byt 5+1 na Kavčích horách v Praze Velkolepý prostorný moderní byt 5+1 na Kavčích horách v Praze Velkolepý prostorný moderní byt 5+1 na Kavčích horách v Praze Velkolepý prostorný moderní byt 5+1 na Kavčích horách v Praze Velkolepý prostorný moderní byt 5+1 na Kavčích horách v Praze

Velkolepý, prostorný, moderní byt se dvěma velkými terasami. V perfektním stavu, připraven pro prvního nájemce. Kuchyně, 2× luxusní koupelna. Vestavěné skříně v hale, tři separátní ložnice. Obývací pokoj je propojený s velkou jídelnou, na kterou navazuje kuchyň. Byt je velmi světlý, slunný a klidný s krásným výhledem na Prahu. V domě je 24 hodinová služba (ostraha, vrátný). Parkování v garáži + jedno parkovací místo u domu. Dům je na konci klidné ulice, také s bezproblémovým parkováním pro vaše hosty. Lokalita je prestižní, pouze moderní novostavby a vily. V okolí je taky dostatek zeleně. Vhodné pro rodinu nebo klienta hledajícího prestižní bydlení. Majitel nechce v bytě domácí zvířata. Dá přednost dlouhodobému pronájmu. Občanská vybavenost přímo v místě je dobrá (samoobsluha, restaurace). Dopravní spojení – na metro Pražského povstání (1 stanice autobusem). V bezprostřední blízkosti je sídlo České televize.

Telekomunikace

telefon
50.051379
14.425017
Na hřebenech I, Praha 4 - Podolí, Czech Republic
Cena
55 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky za služby
ID nabídky8370
AdresaNa hřebenech I, Praha 4 - Podolí
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha188,50 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (1 místo)
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter