Tato nemovitost není dostupná

Prvorepubliková třípodlažní vila s nádherným výhledem na řeku, s velkou terasovitou zahradou, P 4

Prvorepubliková třípodlažní vila s nádherným výhledem na řeku, s velkou terasovitou zahradou, P 4 Prvorepubliková třípodlažní vila s nádherným výhledem na řeku, s velkou terasovitou zahradou, P 4 Prvorepubliková třípodlažní vila s nádherným výhledem na řeku, s velkou terasovitou zahradou, P 4 Prvorepubliková třípodlažní vila s nádherným výhledem na řeku, s velkou terasovitou zahradou, P 4 Prvorepubliková třípodlažní vila s nádherným výhledem na řeku, s velkou terasovitou zahradou, P 4 Prvorepubliková třípodlažní vila s nádherným výhledem na řeku, s velkou terasovitou zahradou, P 4 Prvorepubliková třípodlažní vila s nádherným výhledem na řeku, s velkou terasovitou zahradou, P 4 Prvorepubliková třípodlažní vila s nádherným výhledem na řeku, s velkou terasovitou zahradou, P 4 Prvorepubliková třípodlažní vila s nádherným výhledem na řeku, s velkou terasovitou zahradou, P 4 Prvorepubliková třípodlažní vila s nádherným výhledem na řeku, s velkou terasovitou zahradou, P 4 Prvorepubliková třípodlažní vila s nádherným výhledem na řeku, s velkou terasovitou zahradou, P 4

Nabízíme prvorepublikovou vícegenerační vilu, v Modřanech, P 4, umístěnou v kopci nad Vltavou, s úžasnými výhledy na okolí, na Vltavu až k jejímu soutoku s Berounkou, na Chuchelské závodiště atd. V blízkosti Modřanská rokle a Lhotecký les. K domu patří malá předzahrádka a velká terasovitá zahrada (dohromady téměř 1 ha), zahradní domek, dvojgaráž a bazén. Členitá zahrada je skvělá na posezení s přáteli spojené s grilováním. Vila je třípodlažní, o celkové ploše 297 m2, 3 samostatné bytové jednotky (2+1, 3+kk s možností přebudování na 3+1 a 4+kk, ve všech bytech spižírna, koupelna a WC zvlášť), společná vstupní hala a sklep. Obývací pokoje řešené do půlkruhu. Částečná rekonstrukce v r. 1991. Možnost vybudovat 2 velké terasy: 1. nad dvojgaraží a 2. u bytu ve 3. podlaží (jak zamýšleli původní majitelé). Skvělá dopravní dostupnost: do centra 15 min. Volný ihned. Více informací a fotografií Vám rádi poskytneme v naší RK.

Modřany, Praha 4 - Modřany (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
22 000 000 Kč
celková cena
Poplatky+ provize RK
ID nabídky8289
AdresaModřany, Praha 4 - Modřany (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku987 m²
Garážano (dvojgaráž, 2 stání)
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Monika Holemá

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter