Tato nemovitost není dostupná

Úžasný nový byt 2+KK v komplexu River Diamond, kompletně zařízené zánovním nábytkem.

Úžasný nový byt 2+KK v komplexu River Diamond, kompletně zařízené zánovním nábytkem. Úžasný nový byt 2+KK v komplexu River Diamond, kompletně zařízené zánovním nábytkem. Úžasný nový byt 2+KK v komplexu River Diamond, kompletně zařízené zánovním nábytkem. Úžasný nový byt 2+KK v komplexu River Diamond, kompletně zařízené zánovním nábytkem. Úžasný nový byt 2+KK v komplexu River Diamond, kompletně zařízené zánovním nábytkem. Úžasný nový byt 2+KK v komplexu River Diamond, kompletně zařízené zánovním nábytkem. Úžasný nový byt 2+KK v komplexu River Diamond, kompletně zařízené zánovním nábytkem. Úžasný nový byt 2+KK v komplexu River Diamond, kompletně zařízené zánovním nábytkem. Úžasný nový byt 2+KK v komplexu River Diamond, kompletně zařízené zánovním nábytkem. Úžasný nový byt 2+KK v komplexu River Diamond, kompletně zařízené zánovním nábytkem.

Velký byt 2+KK (79,1m²) in komplexu River Diamond s výhledem na Žižkov a park Parukářka. Plně zařízený byt pomoci příslušenství jako nádobí, 42 inch LCD televize, HI-FI soustava, pračka, myčka, lux, varná konvice, žehlička atd od světoznámých značek. Celá budova je hlídaná 24 hodin bezpečnostní službou. Byt má přistup na privátní zahradu která je součástí komplexu. Dále je zde možnost mí t vlastní parkovací místo. Do pražského centra se dostanete okolo 10 minut. Byt je možno pronajmout při navýšení nájmu na dobu kratší než jeden rok. Byt je kompletně zařízen nábytkem po dohodě i dalsími věcmi potřebnými k krátkodobému pronájmu.

Telekomunikace

telefon
50.095766
14.453924
Rohanské nábř., Praha 1 - Karlín, Czech Republic
Cena
30 399 Kč
 (€)
1 187 € Měnový kurz: 25,61
ze dne: 22. 1. 2019
 
za měsíc
ID nabídky8281
AdresaRohanské nábř., Praha 1 - Karlín
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíostatní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha79,10 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter