Tato nemovitost není dostupná

Úplně nový byt 1+KK v komplexu River Diamond, kompletně zařízené zánovním nábytkem.

Úplně nový byt 1+KK v komplexu River Diamond, kompletně zařízené zánovním nábytkem. Úplně nový byt 1+KK v komplexu River Diamond, kompletně zařízené zánovním nábytkem. Úplně nový byt 1+KK v komplexu River Diamond, kompletně zařízené zánovním nábytkem. Úplně nový byt 1+KK v komplexu River Diamond, kompletně zařízené zánovním nábytkem. Úplně nový byt 1+KK v komplexu River Diamond, kompletně zařízené zánovním nábytkem. Úplně nový byt 1+KK v komplexu River Diamond, kompletně zařízené zánovním nábytkem. Úplně nový byt 1+KK v komplexu River Diamond, kompletně zařízené zánovním nábytkem. Úplně nový byt 1+KK v komplexu River Diamond, kompletně zařízené zánovním nábytkem. Úplně nový byt 1+KK v komplexu River Diamond, kompletně zařízené zánovním nábytkem. Úplně nový byt 1+KK v komplexu River Diamond, kompletně zařízené zánovním nábytkem.

Nabízíme Vám byt 1+KK v nově postaveném komplexu River Diamond. Nachází se na Rohanském ostrově s výhledem na zahradu. Byt je kompletně zařízen zánovním příslušenstvím jako nádobí, 42 inch LCD televize, HI-FI soustava, pračka, myčka, lux, varná konvice, žehlička atd od věhlasných světových značek. Můžete zde najít jedna velká ložnice s rohovou kuchyní a koupelna. Je zde soukromá zahrada s výhledem na Vltavu. Parkování je možné v komplexu. Celá budova je chráněna 24 hodinovou bezpečnostní službou. Dostupnost centra Prahy je do 10 minut. Byt je možno pronajmout při navýšení nájmu na dobu kratší než jeden rok. Byt je kompletně zařízen nábytkem po dohodě i dalsími věcmi potřebnými k krátkodobému pronájmu.

Telekomunikace

telefon
50.094343
14.447677
Rohanské nábř., Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
18 157 Kč
 (€)
702 € Měnový kurz: 25,87
ze dne: 21. 6. 2018
 
za měsíc
ID nabídky8268
AdresaRohanské nábř., Praha 8 - Karlín
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíostatní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha46,80 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter