Tato nemovitost není dostupná

Místo pro život! RD 6+1 v Troji, garáž, terasa, zahrada, výhled, skvělá dostupnost, tram a metro

Místo pro život! RD 6+1 v Troji, garáž, terasa, zahrada, výhled, skvělá dostupnost, tram a metro Místo pro život! RD 6+1 v Troji, garáž, terasa, zahrada, výhled, skvělá dostupnost, tram a metro Místo pro život! RD 6+1 v Troji, garáž, terasa, zahrada, výhled, skvělá dostupnost, tram a metro Místo pro život! RD 6+1 v Troji, garáž, terasa, zahrada, výhled, skvělá dostupnost, tram a metro Místo pro život! RD 6+1 v Troji, garáž, terasa, zahrada, výhled, skvělá dostupnost, tram a metro Místo pro život! RD 6+1 v Troji, garáž, terasa, zahrada, výhled, skvělá dostupnost, tram a metro Místo pro život! RD 6+1 v Troji, garáž, terasa, zahrada, výhled, skvělá dostupnost, tram a metro Místo pro život! RD 6+1 v Troji, garáž, terasa, zahrada, výhled, skvělá dostupnost, tram a metro Místo pro život! RD 6+1 v Troji, garáž, terasa, zahrada, výhled, skvělá dostupnost, tram a metro Místo pro život! RD 6+1 v Troji, garáž, terasa, zahrada, výhled, skvělá dostupnost, tram a metro Místo pro život! RD 6+1 v Troji, garáž, terasa, zahrada, výhled, skvělá dostupnost, tram a metro Místo pro život! RD 6+1 v Troji, garáž, terasa, zahrada, výhled, skvělá dostupnost, tram a metro Místo pro život! RD 6+1 v Troji, garáž, terasa, zahrada, výhled, skvělá dostupnost, tram a metro Místo pro život! RD 6+1 v Troji, garáž, terasa, zahrada, výhled, skvělá dostupnost, tram a metro Místo pro život! RD 6+1 v Troji, garáž, terasa, zahrada, výhled, skvělá dostupnost, tram a metro Místo pro život! RD 6+1 v Troji, garáž, terasa, zahrada, výhled, skvělá dostupnost, tram a metro

Nabízíme k prodeji řadový RD v zeleni pražské Troje. Dům 6+1 je postaven ve svahu, díky čemuž se nabízí krásný výhled na protější rozsáhlé stráně. Na 1NP se nachází garáž, vstupní hala, samostatné WC, jídelna a kuchyň se spotřebiči. Na 2NP je obývací pokoj s krbem a galerií a vstupem na terasu 35m². Na patře nad zahradou pak je šatna s mnoha vestavěnými skříněmi, kterou lze použít i jako pracovnu nebo ložnici, další pracovna či ložnice s balkonem. Na dalším patře je opět ložnice s balkonem, koupelna (roh.vana, sprch.kout, 2 umyvadla, zrcadla), samostatné WC, prádelna, sprch.kout, sauna, terasa se vstupem na zahradu. Poslední patro tvoří samostatné WC, ložnice pro hosty a ložnice, která je v současné době ateliérem. Plovoucí podlaha. 2× balkon, terasa, zahrada se stromy a možností ještě něco přistavět. Nízké měsíční náklady – 4000 CZK. Garáž na el. dál. ovládání. V okolí příjemná zeleň, tramvajová zastávka do 2min, blízko stanice metra Kobylisy.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram 14, metro Kobylisy

Telekomunikace

telefon
50.120039
14.442572
Na dlážděnce, Praha 8 - Troja, Czech Republic
Cena
11 800 000 Kč
celková cena
ID nabídky8215
AdresaNa dlážděnce, Praha 8 - Troja
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku277 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (1 stání)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Luděk Straka

E-mail: ludek@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 608 777 457

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter