Tato nemovitost již byla pronajata

Krásný nezařízený byt 3+1 s prestižní adresou je Vám k dispozici!!

Krásný nezařízený byt 3+1 s prestižní adresou je Vám k dispozici!! Krásný nezařízený byt 3+1 s prestižní adresou je Vám k dispozici!! Krásný nezařízený byt 3+1 s prestižní adresou je Vám k dispozici!! Krásný nezařízený byt 3+1 s prestižní adresou je Vám k dispozici!! Krásný nezařízený byt 3+1 s prestižní adresou je Vám k dispozici!! Krásný nezařízený byt 3+1 s prestižní adresou je Vám k dispozici!! Krásný nezařízený byt 3+1 s prestižní adresou je Vám k dispozici!! Krásný nezařízený byt 3+1 s prestižní adresou je Vám k dispozici!!

REZERVACE Krásný moderní byt a k tomu s prestižní adresou 3+1 je Vám k dispozici!!Byt se nachází ve 3. patře s výtahem, obchodního a zábavního domu Slovanský Dům v samém centru Prahy 1 na luxusní nákupní ulici, ale i přesto je chráněn zbytečnému shonu a hluku. V jádru Slovanského Domu je k dispozici spousta příjemných zahrádek a posezení, například <a href=„http://­www.ambi.cz/am­bi_brasiliero2_kon­takt.php“ target=„_blan­k“>Ambiente Restaurante Brasileiro</a> nebo <a href=„http://­www.millhouse-sushi.cz/home.htm“ target=„_blan­k“>unikátní japonský Sushi bar s pohyblivým pásem.</a><br> Byt je nezařízený. Pohodlí Vám nabízí prostorné pokoje, plně zařízená kuchyň a 2 koupelny s vanou i sprchovým koutem. Na podlahách jsou parkety a velký a světlý prostor umocňují vysoké stropy. Možnost pronájmu garáže přímo ve Slovanském domě za 160eur/měs…Ještě váháte?

Telekomunikace

telefon
50.086430
14.427280
Na příkopě, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
38 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ polatky
ID nabídky8196
AdresaNa příkopě, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha110 m²
Garážano (možnost pronajmout)
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter