Tato nemovitost již byla pronajata

Krásný mezonet v atraktivní lokalitě Vinohrad, velká terasa, zař. i nezař.

Krásný mezonet v atraktivní lokalitě Vinohrad, velká terasa, zař. i nezař. Krásný mezonet v atraktivní lokalitě Vinohrad, velká terasa, zař. i nezař. Krásný mezonet v atraktivní lokalitě Vinohrad, velká terasa, zař. i nezař. Krásný mezonet v atraktivní lokalitě Vinohrad, velká terasa, zař. i nezař. Krásný mezonet v atraktivní lokalitě Vinohrad, velká terasa, zař. i nezař. Krásný mezonet v atraktivní lokalitě Vinohrad, velká terasa, zař. i nezař. Krásný mezonet v atraktivní lokalitě Vinohrad, velká terasa, zař. i nezař. Krásný mezonet v atraktivní lokalitě Vinohrad, velká terasa, zař. i nezař. Krásný mezonet v atraktivní lokalitě Vinohrad, velká terasa, zař. i nezař. Krásný mezonet v atraktivní lokalitě Vinohrad, velká terasa, zař. i nezař. Krásný mezonet v atraktivní lokalitě Vinohrad, velká terasa, zař. i nezař. Krásný mezonet v atraktivní lokalitě Vinohrad, velká terasa, zař. i nezař. Krásný mezonet v atraktivní lokalitě Vinohrad, velká terasa, zař. i nezař. Krásný mezonet v atraktivní lokalitě Vinohrad, velká terasa, zař. i nezař. Krásný mezonet v atraktivní lokalitě Vinohrad, velká terasa, zař. i nezař. Krásný mezonet v atraktivní lokalitě Vinohrad, velká terasa, zař. i nezař. Krásný mezonet v atraktivní lokalitě Vinohrad, velká terasa, zař. i nezař.

Luxusní mezonet 3+1, 130 m2, v krásné lokalitě Vinohrad, k dispozici velká terasa, 2 koupelny. Byt je nezařízený možno pronajmout i jako zařízený po domluvě s majitelem. Výborná dostupnost, dobrá občanská vybavenost, v okolí spousta zeleně a parků.

Telekomunikace

telefon
50.073377
14.442843
Lužická, Praha 2, Czech Republic
Cena
45 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky8193
AdresaLužická, Praha 2
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Užitná plocha130 m²
Terasaano
Balkónne
Garážne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter